2297

ن

انسـان نـاصحیحـی هسـتم در تمـام ابعـاد                          من بین ی انسان فرهیختع و متشخص و ی انگل بددهن بی شخصیت مدام در حال نوسانم:)   https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیدع                 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306
2050

من فقط تاپیک های سوال رو میخونم کسی مشکلی داشته باشه

اون کاربر پربازدید پخت ماکارونی رو که من خیلی وقته میشناسم خیلی کاربر تخیل پردازی هست همیشه تاپیکاش اینطوریه

مامانِ کارِن و هاکان ❤دوست نی نی سایتی وقتی تاپیک میزنم وسوالی مطرح میکنم نیازی به جواب ن اره باشه نمیدونم ندارم ممنون میشم تو تاپیک من از این نظرات نذاری   وقتی کسی عکس ان تی میذاره تعین جنسیت نگین یا دختره یا پسر دکترنفهمید ما ازکجابفهمیم باورکنین خیلی خز شده  اگه نظری دادم که ناراحت شدی معذرت میخوام🌹ولی اگه مثل پیرزنا شروع کردی به نفرین و حلال نمیکنم و... برام مهم نیست حرفات  

برام مهم نیست دروغ میگن یا نه

لطفا گزارش نکنین     https://harfeto.timefriend.net/16512440219164          خدایا سندرم  انگشت بی قرار کاربرایی که مدام گزارش میزنن شفا بده  هموطن دوش بگیر،تو کیشمیش نیستی مردم با عرقت حال کنن😁                                                                 مثلا تو گوشی بابات سیو باشی اسپرم برنده ی بابا😍😂 درس خوندن فقط داره جیبم رو خالی،حافظه گوشیم رو پر،کمر و گردنم رو خورد و اوضاع روحی روانیمو داغون میکنه و این خیلی بده😑یه عادت سمیمم اینه سر موقع بیدار می‌شم، ولی رو تخت لش می‌کنم تا زمانی‌که دیرم بشه :))) خواهش میکنم پیامی که میفرستین کوتاه باشه تا بتونیم اون رو از notification بخونیم و بهتون جواب ندیم😀‏داره حدوداً دو سال می‌شه که امتحان حضوری ندادم؛ اون بخش از مغزم که«حفظ می‌کرد» از کار افتاده.😷 من نمیتونم آتئیست بشم لعنتی ! من همه درسامو با آیة الکرسی پاس  کردم لنتی🥲                       زندگی خیلی سخته یا دارم به گوگل ثابت می کنم ربات نیستم یا به مامان بزرگم ثابت می کنم گشنم نیست...   یاد لقمه های مامانم افتادم، لقمه نون پنیر درست می کرد مثل آهنگای شجریان بود، باید ۵ دقیقه اول نون خالی میخوردی تا برسی به پنیر          از تفریحات من تو دوران بچگی این بود که اب بریزم رو بخاریصدای ” تـسس ” بده خرکیف بشماون موقه آیپد نبود که بازی کنیم ، با این چیزا سرگرم میشدیم😂😂😄

نه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
نه   فقط اونیکه ماکارونی درس میکنه😂😂😂سویاشو کجا سرخ میکنه خدایی

اون همیشه تاپیکای تخیلی میزنه 

مامانِ کارِن و هاکان ❤دوست نی نی سایتی وقتی تاپیک میزنم وسوالی مطرح میکنم نیازی به جواب ن اره باشه نمیدونم ندارم ممنون میشم تو تاپیک من از این نظرات نذاری   وقتی کسی عکس ان تی میذاره تعین جنسیت نگین یا دختره یا پسر دکترنفهمید ما ازکجابفهمیم باورکنین خیلی خز شده  اگه نظری دادم که ناراحت شدی معذرت میخوام🌹ولی اگه مثل پیرزنا شروع کردی به نفرین و حلال نمیکنم و... برام مهم نیست حرفات  

اره متاسفانه ولی بیخیالم نسبت بهشون 

میخونم رد میشم

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2051