2726

جفتشو از،باغ پدرشوهرجان تامین میکنیم نمیدونم چنده

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زعفرون گرمی ۴۵ تومن خریدم من

پسته کیلویی ۳۷۰ تومن

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹
2728
اینجا ارزون میگفتن آخه !!!

خب اون با مال من فرق داره 

مال من کشت اول بود ک خریدم اونم از لرستان

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹
خانم جفتی . قیمت اون ورا چنده میپرسی برام

۱۲۰قبل عید زعفرون

پسته رو نمیدونن همسرم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
منظورتونو نفهمیدم ولی خودمون هم کشت زعفرون داریم هم باغ پسته  زعفرون گرمی ۳۰تا۳۵ تومن پسته م ...

شماکجایین؟بیایم بخریم ازتون

درزمینه طب سنتی مطالعات زیادی داشتم خوشحال میشم کمک تون کنم نازایی،پلی کیست،ریزش مو....
کدوم طرفی . برام قیمت میگیری

خراسان.همینه دیگ سرقلم مثقالی ۱۲۰

شماکجایین؟بیایم بخریم ازتون

لرستان عزیزم.تو شهرای مختلف اختلاف قیمت زیاده.مثلا کیفیت زعفرون اینجا کم از زعفران خراسان نیست ولی قیمتا خیلی اختلاف داره

همین زعفرون ک شما میگید قیمتمون پایینه خواستیم عمده بفروشیم تهران میگفتن کیلویی ۲۲تومن بی انصافا😑یعنی گرمی ۲۲ بعد خودشون بسته بندی میکنن بالای ۵۰میدن 

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
2706