2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من کل سال حضوری بودم اونم هروز😂✋🏼و دنباال اینم ک ی جوزی بپیچونم میخام برم مسافرت

زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید!یڪ‌جابہ‌کنارِتو،اَرزد‌بہ‌جَهان‌با‌غِیر...🔥-هوشنگ ابتهاج❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹 به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋من همون راحیل ۳۱۳۰ هستم که با کراشمم. نی نی سایت و مورد عنایت قرار دادممم دعا کنید بهم هم برسیمم 😌انسانی خوندم ولی عاشق پزشکیم کنکور ۴۰۲ شرکت میکنم انشاءلله که منم قسمت بشه روپوش سفید و تنم کنم🫂🥼🩺
مجازی وغیر مجازی مگه منابع فرق داره من که هیچ وقت یادم نمیاد سرکلاس درس گوش داده بودم همش خودم میخو ...

آفرین.من خودم دبیرم .ولی یه اعتقادی دارم کسی ک بخواد درس بخونه بلاخره یاد میگیره...

من خودم هم دانش آموز بودم خودم میخوندم همش

2714

بلاخره باید عادت کنین .

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 

چندمی عزیزم

اگه دبیرستانی ای حضوری خیلی بهتره

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙
مجازی وغیر مجازی مگه منابع فرق داره من که هیچ وقت یادم نمیاد سرکلاس درس گوش داده بودم همش خودم میخو ...

یه درسایی هستن که حتما باید یکی توضیح بده تا یاد بگیری

مثلا ریاضی 

خودت که نمیتونی بدون توضیح بخونیش