2726

خیلی دوسش دارم💔

قرار شد ی ماه باهم حرف بزنیم بعد تصمیم بگیریم واسه ازدواج

فردا میشه ی ماه🥺

تو این یه ماه حتی یبارم حسشو بهم نگف تنها کلمه ای ک گفت " مواظب خودت باش " اونم فقط یبار .... وقتی بحثی میشد خودش زود معذرت خواهی میکرد وقتی نبودم نگرانم میشد ... با وجود همه اینا حس میکنم دوسم نداره چون هیچی از احساسش بهم نگفت 😓 شایدم نمیخواست وابستگی باشه این ماه .... من خیلی سختی کشیدم براش خیلی درد کشیدم براش یبار خیلی قبل وقتی فهمید دوسش دارم گفت نمیخوام و نمیتونم ... اما بازم خودش برگشت و پیشنهاد آشنایی بیشتر داد .... میترسم باز بره و نشه 😔 برام دعا کنید لطفا 

ان شاء الله هرچی خیره برات اتفاق بیفته

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️

منم یکیو خیلی دوس داشتم ولی بهش نگفتم، باهاش فقط دوست بودم تا اینکه دعوامون شد و رفت، خیلی دلتنگشم همش میگم کاش برگرده ولی فک نکنم دیگه برگرده، میدونم دوس داشتن یه نفر خیلی سخته برات دعا میکنم عزیزم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم یکیو خیلی دوس داشتم ولی بهش نگفتم، باهاش فقط دوست بودم تا اینکه دعوامون شد و رفت، خیلی دلتنگشم ه ...

قربونت عزیزم ماهم قبلا همش دعوامون میشد میگفتم دیگ محاله پیام بده ولی باز میومد

انشالله شماهم بیاد و بهترین اتفاق براتون بیفته❤

2728