2733
2739

یه چیز جالبی که من پی بردم اینه که وقتی یکی ازدواج میکنه اگه یه عیبی داشته باشه در کمال ناباوری همه میان واسه طرف مقابل دلسوزی میکنن، نه واسه خود اون شخص

مثلا طرف زشت باشه همه میان واسه طرف مقابل دلسوزی میکنن و میگن «بیچاره این که قراره اونو با این وضعش تحمل کنه» و هیچکس واسه اون شخص که به طور خدادادی اون ویژگی رو داره دل نمیسوزونه

بی انصافیه واقعا!

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر خوشگل باشه هم میگن

خوش به حالش چه چیزی نصیبش شده😳

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2731
اره دقت کردم خیلی مسخرست متنفرم مثلا میگن وای این پسره از دختره بهتر ولی دختره فلانه. حالا نه این ...

والاا، اکثر این آدمایی که از این حرفا میزنن خودشون هم همچین آش دهن سوزی نیستن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی
اگر خوشگل باشه هم میگن خوش به حالش چه چیزی نصیبش شده😳

حالا اون خوبه طرف بشنوه ذوق هم میکنه ولی فکر کن مثلا تو با یکی ازدواج بعد بقیه بگن بیچاره همسرت که میخواد تو رو تحمل کنه

این اوج بی شرفیه