2737
2734
عنوان

چند سالتونه؟؟

396 بازدید | 51 پست

واقعا برام جالبه  تو جامعه آماری اینجا چه گروه سنی غالبه؟ الان یکی تاپیک زد اغلب متولد دهه هشتاد بودن

تعداد رای : 57
نظرسنجی
سال شصت و کمتر
0
0%
سال شصت و یک تا سال هفتاد
11
19%
سال هفتاد و یک تا سال هشتاد
25
43%
سال هشتاد و یک و بیشتر
21
36%
  Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خودم 20

دلمم 80

اعصاب 120

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   
عزیزوم🥲

گلی

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   
2706