2726
عنوان

ماسک حبابیم پف نمیکنه ک 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1671 بازدید | 24 پست

چرا من فک کردم راجب ماسکایی ک بخاطر کرونا میزنیم حرف زدی😑😑

تازه داشتم متعجب میشدم ک فهمیدم براپوست صورت میگی🤣🤣

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره۳۰مهر۱۴۰۰ عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜 🙂❤️❤️ محمدرضا و نورای عزیزم بچه های قشنگم امروز فهمیدم مامانی پلی کیستیک داره باید دارو بخوره من به عشق اومدنتون تو دلم میرم دنبال دوا درمون....ولی خواهشا از خداجون بخواین زودی بیارتون تو دلم😍😍😍 مامان و بابا منتظرتونه 🙈😉🥰❤️❤️ کاشکی این ماه میشد منم تاپیک بزنم که باردار شدم💔 با دعای نی نی سایتیا عروسیمو گرفتم خونه رو اجاره کردیم تازه شریکمون بالاخره بعد ۳ سال پولمونو داد.❤️خدایا من عیدی عیدفطرمو ازت یه نی نی سالم میخوام🥺😅❤️ مطمئنم منو دست خالی از مهمونیت برنمیگردونی!!!به حق این روزای ماه رمضون دامن همه منتظرا رو سبزکن🌷🌷خداجون عیدفطر بعد اینک از نماز برگشتم بی بی چکمو ک دیدم هاله داده خوشحال شدم فک کردم عیدیمو دادی منتظر موندم دوباره روز بعد بی بی زدم خط افتاد گفتم حتما مامان شدمو و عیدیمو ازت گرفتم اما درکمال ناباوری دیدم پریود شدم همون لحظه😔💔 ..خدایا آرامش میخوام..ازت میخوام گناهمو ببخشی🥲💚
منم داشتمش  خیلی پف نمیکرد  پفش کم بود

برای من اصصصلا پف نکرد 

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پف نمیکنه الکی زور نزن منم داشتم پف نمیکرد بابا

خاک ... ولی انگار تاثیر داره ، روشن میکنه کمی‌

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
2728
خاک ... ولی انگار تاثیر داره ، روشن میکنه کمی‌

من ک تاثیری ندیدم

۱۱۰ تومن یک سالو نیم پیش پول دادم خریدم تاثیری ندیدم تازه حس میکردم جوشام بدتر میشه😐😂

مت ک خوشم نیومد 

همون لحظه یه حالت روشن میکنه بعد میره

اتفاقا من داشتم خیلی خوب بود و اینکه انتظار نداشتم زیاد پف کنه اما برای من خیلی پف میکرد

پس‌مال من چشه ینی ؟! شانس منه لابد

شاید از فروشنده ایی که خریدی جای گرم گذاشته بوده  الان جای خنک و تاریک یا یخچال بزار

اگه خراب شده باشه که دوباره درست نمیشه 

بوی خوبی داره بهش نمیخوره خراب شده باشه 

منم داشتمش  خیلی پف نمیکرد  پفش کم بود

مال من ابکیه

چرا تو نت شبیه کرمه سفته

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
اتفاقا من داشتم خیلی خوب بود و اینکه انتظار نداشتم زیاد پف کنه اما برای من خیلی پف میکرد

مال من چرا شبیه ابه؟

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا