2204
عنوان

ماسک حبابیم پف نمیکنه ک 😥

245 بازدید | 22 پست

ماسک حبابی بیو اکوا خریدم ، زدم ده دقیقه هم‌صبر کردم پف نمیکنه 

تاریخم‌داره ، اصلم‌هست .. چرا خب ؟؟

نکنه گرما خرابش میکنه؟؟

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

نمیدونم😕

شلغم جونتونم 🤪با افتخار ارمی هستم💜کاربری سوممه😅 تو زندگی من مشکلات مثل دستمال کاغذی میمونه تا یکی بر میدارم یکی دیگه میزنه بیرون😐😂هیچ حیونی فهمیده تره از کوالا نیست یعنی قشنگ درک کرده هیچی تو دنیا ارزشش بیشتر از خواب نیست😂✋  یه وقتایی ام باید بد باشی تا بعضیا بدونن خوب بودن وظیفه نیست(: تاپیک دعوا تگم کنید با تچکر😂💜

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم که استفاده کردم به اون اندازه که تو تبلیغات نشون میده پف نمیکنه ولی پوست به شدت شفاف میشه

هوا هوای قدم زدن با پدرشوهرم توی حیاط کارخونشه وقتی داره میگه من همین یه دونه بچه رو دارم ، دخترم خیلی مراقبش باش   
2306
برای چی خوبه گلم؟ 

پوستو شفاف و روشن میکنه 

منافذ پوست رو هم کوچیکتر میکنه 

و مثل اینکه در طولانی مدت لک رو هم از بین میبره

هوا هوای قدم زدن با پدرشوهرم توی حیاط کارخونشه وقتی داره میگه من همین یه دونه بچه رو دارم ، دخترم خیلی مراقبش باش   
2050

منم داشتمش 

خیلی پف نمیکرد 

پفش کم بود

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙

چرا من فک کردم راجب ماسکایی ک بخاطر کرونا میزنیم حرف زدی😑😑

تازه داشتم متعجب میشدم ک فهمیدم براپوست صورت میگی🤣🤣

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜
منم داشتمش  خیلی پف نمیکرد  پفش کم بود

برای من اصصصلا پف نکرد 

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
پف نمیکنه الکی زور نزن منم داشتم پف نمیکرد بابا

خاک ... ولی انگار تاثیر داره ، روشن میکنه کمی‌

خاک ... ولی انگار تاثیر داره ، روشن میکنه کمی‌

من ک تاثیری ندیدم

۱۱۰ تومن یک سالو نیم پیش پول دادم خریدم تاثیری ندیدم تازه حس میکردم جوشام بدتر میشه😐😂

مت ک خوشم نیومد 

همون لحظه یه حالت روشن میکنه بعد میره

2051