2726
عنوان

چقد دلگیره امروز چقد تنهام من

224 بازدید | 33 پست

سلام چطورید امروز هوا خیلی خوبو بهاریه ادم دلش میخاد بره بیرون منم مثل همیشه تنها توخونه بغض گلومو گرفته خیلی سخته جایی نداشته باشی بری

هفتمین کاربریمه همشم خودم لغو کاربری زدم دیگ شماره نداشتم باشماره همسایه اومدم😂😂مجبورم میفهمی مجبوررر

منم تنهام حوصلم سر میره😤

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دقیقا مثل من که فقط باید فحش بخورم وتهدید به کتک بشم

وای عزیزم چرا آخه خودتو به هیچکس وابسته نکن خودت خودتو خوشحال کن 

خدایا من درکلبه حقیرانه ی خود چیزی دارم که درعرش کبریایی خود نداری که من چون تویی دارم وتو چون خودی نداری
دقیقا مثل من که فقط باید فحش بخورم وتهدید به کتک بشم

چرا فحش وکتک😔

هفتمین کاربریمه همشم خودم لغو کاربری زدم دیگ شماره نداشتم باشماره همسایه اومدم😂😂مجبورم میفهمی مجبوررر
یعنی ی پارک یا خیابون نیستش تنهایی بری پیاده روی ؟

نزدیکیامون پارک نیس خیابونم بدتر دلم میگیره چون ادم میخاد خرید کنم 

2706