2733
2764

امسال عید واقعا دلم گرفت نمی‌دونم برای کسی پیش اومده یا نه 

اولین عید بچم بود بچه آیی که بعد از ده سال دعا خدا بهم داد و همه منتظر بچه ی ما بودن ولی حالا که اومده حس میکنم هیچکس بهش زیاد توجه نداره نمی‌دونم من خیلی حساسم یا همه همینطورن 

هرجا رفتیم به همه عیدی میدادن به بچه ی من نه یا هیچکس دیدن بچه ی من نیومده حتی خاله هام فقط به خالم اومده از بین شش تا خاله یا به خاله ی همسرم اومده دیدنش از وقتی دنیا اومده حالام که عید بود هیچکس به پسر من عیدی نداد میاد همین دیشب رفتیم خونه ی یکی به همه یواشکی عیدی داد به پسر من نه فقط و فقط به بچه ی من نداد دو نفر دیگم اولین عید بچشون بود به اونام عیدی داد جزو بچه ی من به خدا دوست ندارم اینجوری باشم ولی خیلی دلم گرفته باورتون میشه همینجوری اشک میریزم خدایی چرااا مثلا نمی‌دونم یعنی چی حالا من هرکاری واسم میکنن صد قدم بیشتر انجام میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2768

وای من خیلی حرصم میگیره وقتی به دوقلوهام عیدی میدن حس میکنم میخوان مالشونو به رخ بکشن.. خداروشکر که بچه هام عیدی واسشون مهم نیست وقتی بهشون میدن یا میندازن رو فرش یا میزارن رو میز 

عیدی رو فقط بزرگترای فامیل باید بدن، یعنی چی کوچیکترای فامیل چک پول درمیارن یه رقص ریز هم میان تو چشم ادم میکنن بابت یه عیدی😑🤷🏻‍♀️😂

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

عیدی های الان چشم و هم چشمی هست

هرچی بدی میگیری

شاید قبلا ب کسی ندادی

الانم بدن مکافاته. دو سه نفر ب بچه های من‌دادن الان من مصیبت گرفتم. خوش حال باش ک‌ندادن بابا

توقع مهر و محبتم از کسی نداشته باش.بیخیال

2706