2726

توصیه های روحی جسمی بدنی ، روانی و

...

خیلی ذوق دارم ،ولی نمیدونم باید چیکار کنم تا یه باردارس سالم و بی دردسر رو تجربه کنم

میخوام یه بچه سالم و اروم و عاقل به دنیا بیارم، درباره تاریخ پریودی، از پزشکی مدرن تا طب سنتی و اسلامی و..هر اطلاعاتی که دارین بگین، دور هم استفاده کنیم🌻🌻😅

میخوام ترجیحا بچم اردیبهش ۴۰۲ بدنیا بیاد و تاریخ پریودیم هرماه از ۱۵ تا ۲۰ هستش...چه روزی اقدام کنه که بچم داخل اردبهشت متولد بشه؟ و سالم و بی نقص باشه؟

و اینکه خیلی دوس دارم بچه اولم دختر و بعدیا پسر باشه..چیکار باید کنم😃

چقدر یاد خودم افتادم امیدوارم همون ماه اول باردار بشی و عاقبتت مثل ما نشه   عزیزم 💖💕فقط ارامش داشته باش و بهش فکر نکن

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به چی فکر نکنم اره خیلی دوس دارم اولش باردار شم، تو ماه چند باردار شدی؟

استرس نداشته باش و به باردار شدن فکر نکن ولی حتما زیر نظر یه متخصص باش که حتما قبل بارداری چکاب بشین هردو

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
استرس نداشته باش و به باردار شدن فکر نکن ولی حتما زیر نظر یه متخصص باش که حتما قبل بارداری چکاب بشین ...

من چکاب شدم، همسرم هم باید چکاب بشه،؟ این چکابو کی باید بنویسه برا شوهرم؟ چه دکتری؟؟

من چکاب شدم، همسرم هم باید چکاب بشه،؟ این چکابو کی باید بنویسه برا شوهرم؟ چه دکتری؟؟

همون دکتر زنان بگی مینویسن یا بره دکتر اورولوژیست