2733
2734

نفری از یه آهنگی یه جمله شو بگه ببینم چندتاشو میتونم ادامه بدم، بیشترم پاپ اینا باشه😄

بگین... 

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐
عمرا کسی بتونه اینو ادامه بده  او سیل گرمت میکه مه لیوه....😂

آقا فارسی باشه😄

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
هنوز وقتی بارون تو کوچه میباره... (سیاوش قمیشی)

قمیشی گوش نمیدم 🤦‍♀️😄

آقا فارسی باشه😄

باش شوخی کردم فدات شم😁

هر کی اومد پشت سرت حرف بزنه گفتم هیس

من غیریتم سر تو مشکل از اعصابم نیست

باافتخار،چادریم،کتابخونتونم،آشنای عزیزی که شناسایی کردی خسته نباشی خداقوت
2738
باش شوخی کردم فدات شم😁 هر کی اومد پشت سرت حرف بزنه گفتم هیس من غیریتم سر تو مشکل از اعصابم نیست

خدانکه عزیزم 

وای اینم نمیدونم، یعنی خااااک 😄🤦‍♀️😆

منو تو و یه جای دور، یه جایی از مردم به دوررر، یه جایی که گوشیامون آنتن نده اصن یه جای صعب العبور

یه جایی که بگم چه بد دیدمت اینقد دیر چقد

منو تو رو هیچوقت هیچکس هیچ جا ندید بزار ببینن از این بعد😂

😁🤙

سختشو انتخاب کردم برات

تو سمت من باش عذابم نده ............... )  حال من رو بد کردین خدا داره می بینه ......... ...

نمیدونم 😆🤦‍♀️

شما اینو بگین 

ببین زده به گلمون گرگ، بعد رفتن تو بررمون مرد😄

منو تو و یه جای دور، یه حایی از مردم به دوررر، یه جایی که گوشیامون آنتن نده اصن یه جای صعب العبور ی ...

اصن چرا این تاپیکو زدم من، هیچی کدومو نتونستم جواب بدم تا الان 😄🤦‍♀️😆

قیافه من الان 😶🤐🤔😆

اصن چرا این تاپیکو زدم من، هیچی کدومو نتونستم جواب بدم تا الان 😄🤦‍♀️😆

همگی دست بدست هم دادیم تا از زدن این تاپیک پشیمونت کنیم😂🤙

این اهنگو ادامه بده

همه میگن که تو رفتی... 

همه میگن که تو نیستی... 

همه میگن که دوباره

دله تنگمو شکستی

دروغه...! 🙂💖

(برو سرچ کن بابا جواب همه رو بده😑😂🤙) 

2706