2733
2734
عنوان

علت لرز در اوایل بارداری

209758 بازدید | 79 پست
سلام دوستان
من تازه عضو این سایت شدم یه سوال داشتم من تو هفته ی 8 بارداری هستم. یکی از مشکلاتی که خیلی اذیتم می کنه اینه که لرز دارم. یعنی هر چند وقت یه بار دچار لرز می شم.
کسی می دونه علت این لرز چیه
هر چی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم
ممنون میشم راهنماییم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگر کم خونی نداری از سردی میشه چای نبات و زنجبیل بخور خرما مغزها و تا یه هفته از سردیها دوری کن میوه های سرد و لبنیات ان شآلا که بهتر شی و بارداری خوبی داشته باشی
اللهم صل علی محمد و آل محمد
2731
من وقتی زمستون از خونه بیرون میرفتم شوهرم منو میگرفت انقدر که می لرزیدم برعکس دوستم که بچه اش پسر بود وجشتناک گرمش بود . فکرشو بکن وسط زمستون با یه تی شرت و یه مانتوی نازک تو خیابون میومد و بچه اش پسر شد
دخترم همه زندگی من
2738
منم الان هفته 12 بارداری هستم،در طول یک ماه گذشته 2و3 باری شده صبح ها با لرز از خواب بیدار شدم تا جایی که میدونم لرزیدن بی دلیل و گاه به گاه مکانیسم دفاعی بدن هستش برای تولید گرما در اندام های درونی یه جا دیگه هم نوشته لرزیدن کل بدن نشانه پایین بودن میزان قند خون است و به علت گرسنگی رخ می دهد. علت لرزش ، پمپاژ آدرنالین برای جبران قند است. علایم دیگر آن عرق کردن یا چسبناک شدن پوست بدن است و همه علایم با غذا خوردن برطرف می شود که منطقی هستش چون در خواب قند خون افت میکنه منم طولانی میخوابم در بارداری؛گاهی شده 12 ساعت ممتد خوابیدم! از طرفی من در اولین اقدامم واسه نی نی بود که اجازه دادم سِمِن داخل واژن بریزه و همون ماه باردارشدم واسه همین منم مث پریسا نگرانم که عفونت آمیزشی باشه؛اگه آزمایش دادم و عفونت بود میام میگم
منم آدمی بودم ک همیشه گرمم بود ولی حالا تو بارداری همش سردمه و لرز داره بدنم.. الان توی 7هفته هستم, نگران نباشم پس¿
با نام رضا دلت مصفا گردد,, درد و غم سینه ات مداوا گردد,, گر روی نهی به درگهش با اخلاص,, هر عقده ز کار بسته ات وا گردد,, یا امام رضا فقط یک نگاه به من کن.. Insta:farkhondeh.K70
2706