2726

توروخدا اگه تجربه ای دارین بگین بهم کمکم کنین  از سامسونگ چه مدل هایی الان با کیفیته  اونایی که شیائومی دارن کدوم مدلاش خوبه   ممنون میشم   

بلفی_و_لی_لی_بیت هستم کیبوردم خودکار تغییر داده موقع ثبت اسم کاربریم هووووف🧘🏻‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین چی از گوشی میخوای و اینکه پولت چقدره

اگر از اینایی هستی ک زیاد استفاده میکنی و باتری گوشی هم برات مهمه ، شیائومی بگیر

یکیو میبینی نه زیاد استفاده نمیکنه میره سامسونگ میگیره یا کلا دوست داره سامسونگ داشته باشه

اما واقعیت اینه

با پولی ک به گوشی سامسونگ میدی میتونی یه گوشی با امکانت بیشترش رو از شیائومی بگیری

به خاطر قیمت ارز ایران و...

شیایومی نخر با تشکر... من که گول خوردم سامسونگ داشتم شکست از هر کس می‌پرسیدم گفتن سامسونگ پول برنده شیایومی خیلی بهتره الان پشیمونم

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 ۸۳ به میلادی 
ببین چی از گوشی میخوای و اینکه پولت چقدره اگر از اینایی هستی ک زیاد استفاده میکنی و باتری گوشی ه ...

دوربینش برام مهمه عکسای طبیعی و نرمالی بگیره 

یکم راهنمایی میکنی اگه از مدلاشون اطلاعات داری 

بلفی_و_لی_لی_بیت هستم کیبوردم خودکار تغییر داده موقع ثبت اسم کاربریم هووووف🧘🏻‍♀️
شیایومی نخر با تشکر... من که گول خوردم سامسونگ داشتم شکست از هر کس می‌پرسیدم گفتن سامسونگ پول برنده ...

چی خریدی

2706