2297

توروخدا اگه تجربه ای دارین بگین بهم کمکم کنین  از سامسونگ چه مدل هایی الان با کیفیته  اونایی که شیائومی دارن کدوم مدلاش خوبه   ممنون میشم   

بلفی_و_لی_لی_بیت هستم کیبوردم خودکار تغییر داده موقع ثبت اسم کاربریم هووووف🧘🏻‍♀️

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306

ببین چی از گوشی میخوای و اینکه پولت چقدره

اگر از اینایی هستی ک زیاد استفاده میکنی و باتری گوشی هم برات مهمه ، شیائومی بگیر

یکیو میبینی نه زیاد استفاده نمیکنه میره سامسونگ میگیره یا کلا دوست داره سامسونگ داشته باشه

اما واقعیت اینه

با پولی ک به گوشی سامسونگ میدی میتونی یه گوشی با امکانت بیشترش رو از شیائومی بگیری

به خاطر قیمت ارز ایران و...

2050

شیایومی نخر با تشکر... من که گول خوردم سامسونگ داشتم شکست از هر کس می‌پرسیدم گفتن سامسونگ پول برنده شیایومی خیلی بهتره الان پشیمونم

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 خودم هم نمی‌دونم دلیلش چی بود زدم ۸۳
ببین چی از گوشی میخوای و اینکه پولت چقدره اگر از اینایی هستی ک زیاد استفاده میکنی و باتری گوشی ه ...

دوربینش برام مهمه عکسای طبیعی و نرمالی بگیره 

یکم راهنمایی میکنی اگه از مدلاشون اطلاعات داری 

بلفی_و_لی_لی_بیت هستم کیبوردم خودکار تغییر داده موقع ثبت اسم کاربریم هووووف🧘🏻‍♀️
شیایومی نخر با تشکر... من که گول خوردم سامسونگ داشتم شکست از هر کس می‌پرسیدم گفتن سامسونگ پول برنده ...

چی خریدی

نوت ۱۰ پرو..قبلش سامسونگ آ۷۱ داشتم

منم ردمی نوت 10 پرو از انتخابامه یعنی نخرم؟؟؟  چه مشکلی داری باهاش 

منم ردمی نوت 10 پرو از انتخابامه یعنی نخرم؟؟؟  چه مشکلی داری باهاش

هنگ می‌کنه 

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 خودم هم نمی‌دونم دلیلش چی بود زدم ۸۳
دوربینش برام مهمه عکسای طبیعی و نرمالی بگیره  یکم راهنمایی میکنی اگه از مدلاشون اطلاعات داری&n ...

ببین دوست من شیائومی گرفت مدل پیکو ایکس تری

دوربینش انصافا خوبه

الان یه ۷ ماهی از خریدش میگذره خیلی خوب عکس میندازه سلفیش و غیره

یکی دیگ هم که سامسونگ تازگی گرفته مدل آ ۳۲ ، اونم دوربینش خوب بود اما چون تازگی گرفته دیگ نمیدونم ثابت میمونه یا نه

ببین سری آ سامسونگ یعنی متوسط 

همون پول رو میتونی بدی یه سری قوی شیائومی بگیری

توی دیجی کالا برو ببین خیلییییی کمک میکنه بهت

بنظرم اگر نقدی میخوای بگیری از دیجی کالا بگیر تخفیف داره یسری گوشیاش

تا چقدر میخوای هزینه کنی؟؟؟

ببین دوست من شیائومی گرفت مدل پیکو ایکس تری دوربینش انصافا خوبه الان یه ۷ ماهی از خریدش میگذره خیل ...

تا 10 تومن  واقعا موندم یسریا میگن شیامی هنگ میکنه 

2051