2726
عنوان

مامانم جلوی همه بهم گفت زشت!

374 بازدید | 16 پست

همیشه همینطوری بوده

من بعد ازدواجم یکم تپل شدم 

قدم ۱۷۲ وزنم قبل ازدواج ۵۵ بود الان ۶۳ شده بخدا چاق نیستم همه میگن بهتر شدم

امروز جلوی همه مهمونا مامانم گفت یکم رژیم بگیر بخدا ادم خجالت میکشه مثل هرکول میمونی دختر مگه این ریختی میشه اخه

یا مثلا یهو تو جمع میگه ابروهاتو درست کن چه وضعشه شبیه موکته 

من هیچ نظری ازش نخواستم درمورد هیکل و ابروم

به خودش اجازه میده درمورد ظاهر من حرف بزنه و قضاوت کنه

بهش گفتم هروقت از ظاهرم بدم اومد عوضش میکنم دست پیش میگیره ک مگه من چی گفتم و از همه اعضای اون جمع میپرسه توروخدا راست نمیگم؟

بخدا از بعد از ظهره دارم گریه میکنم انقد که ناراحت شدم

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از اعضای خانواده منم اینجوریه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2728

حق داری 

من جات باشم یه مدت نمیرم خونه مامانم تا متوجه بشه دیگه تکرار نکنه

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
چطور دلش میادد

شوهرم تو اون جمع نبود بخدا از ظهره آروم و قرار ندارم هم حرص میخورم هم واقعا دلم شکست ک برای خندیدن بقیه یا سرگرمیشون مسخرم کرد

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 
شوهرم تو اون جمع نبود بخدا از ظهره آروم و قرار ندارم هم حرص میخورم هم واقعا دلم شکست ک برای خندیدن ب ...

واقعا حق داری عزیزم😔

مثل سگ در معبد دروغ تو عبادت خواهم کرد.گناهانم را میگویم و میتوانی چاقوی خود را تیز کنی.                  آن مرگ بی مرگ را به من تقدیم کن:)
یبار باهاش دعوا کن جدی و محکم اعتراض کن به حرفاش دیگ انجام نمیده

هزاربار داد و بیداد کردم

هر دفعه بهونه قلبشو میگیره و میگه مگه من چی گفتم

با این قد وزنت که از مانکنم کمتره با قد ۱۷۲ وزن ۶۵ عالیه چه برسه به ۶۳

بخدا گیر الکی میده و الکی ضایع میکنه

قبل ازدواج ب دماغم گیر میداد و ببین چه شرایطی بود ک عمه هام و خاله هام باید مامانمو قانع میکردن ک نه دماغش خوبه 

2706