2737
2734
عنوان

چطور میشه اشنایی رو هدفدار کرد؟

323 بازدید | 15 پست

مدتیه تو ی اداره کاری داشتم ک اون اقای کارمند شماره م رو گرفت شمارش رو داد ک کاری داشتم ازش بپرسم

بعد ی مدت پیگیر کارم شد و ی ادرسی رو باید تو واتساپ برام میفرستاد برای کارم ک بعد از فرستادن و انجام کارام دیگه هر روز پیام صبح بخیر میده و به بهانه های مختلف پیام میده

من هم ازین اقا بدم نیومده دلم میخواد ارتباط مثبتی ایجاد بشه برای شناخت بیشتر و اگه مناسب هم بودیم ازدواج

ولی نمیدونم اصلا درست هست ارتباطمون و اگه درسته چطور جهت دارش کنم این رابطه رو و یا کات کنم تا هدفشون برام مشخص بشه

تو جهت دار نکن گلم هول نکن . اون وظیفه داره به عنوان مرد اگه ازت خوشش میاد و قصد آشنایی بیشتر داره پاپیش بزاره 

تو نرو جلو که اصلا جلوه ی جالبی ندارع . زیادم به حرفاش دل خوش نکن و خیال‌بافی نکن تا زمانی که خودش چیزی نگفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جوابش رو بدم؟ یا نه

چون میگی دوسش میداری و خوشت اومده جوابشو بده اما زیاد بهش رو نده ‌. باید با سیاست جواب بدی . هم جواب بدی هم ندی . انکار در عین اینکه داری جواب نمیدی جواب بدی و برعکس . در کل منتظر نباش چون انتظار  کشیدن اذیت کننده س . خوشش بیاد خودش میاد ینی باید بیاد ‌‌  

عزیزم هنوزارتباط به اون معنی شکل نگرفته؛اگراون احساس مثبت اولیه رو داری پیامها رو جواب بده وصبورباش تااون آقا قدم بعدی رو برداره.اگرهم مدتی بگذره ورابطتون پیشرفتی نکنه معلوم میشه اون آقاقصدخاصی نداشته...خیلی وقتها همه چیز به شکل غریزی اتفاق میوفته بخصوص برای خانمها.منظورم اینه که ممکنه چندوقت دیگه خودت حس کنی اون آقا سعی داره رابطه رو جلوببره اونوقت شمامیتونی به سمت درست هدایتش کنی.به غریزه ات اعتمادکن!خودت بهترازهرکس دیگه ای میتونی معنی هرحرف ونگاه مردی که دراطرافت هست رو درکرکنی.

2738
انشاالله خدا به وقتش بهترین رو سر راهت میذاره. به زمان بندی خدا ایمان داشته باش❤

حق با شماست 

من ۳۷ سالمه حق بدید ک نگران باشم 

خرج خانواده میدم ۱۴ ساله کار میکنم ی تومن پس انداز ندارم و .... خیلی نگران آینده م هستم

2706