2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اینم  یه چالش زندگیه ادم به جایی میرسه حس میکنه تنهاست ولی خدا هست یکم دعا مناحات بخون دلت سبک ...

مرسی عزیز دلم به یکم امیدواری نیاز دارم میخونم نماز رو ولی سبک نمیشم

2714
مهم اینه با تموم سختیا داری میگذرونی زن قوی هستی

یه جاهایی میبینی ادم نیاز داره بره بغل یکی زار زار گریه کنه من با شوهری ک خودش باعث ناراحتیمه و مادری که مریضه و یک کلمه منفی نمیگم جلوش که ه وقت ناراحت تشه به کی پناه ببرم اخه 😔

بیماری پدر مادر خیلی غم بزرگی رو دل آدم میزاره

از وقتی نوجوون بودم مریضیش شروع شده فک کنم من اوج جوونیم باید استرس مریضی مادرم رو داشته باشم و باهاش بیمارستان باشم کاش خدا میدید ابن چیزا رو کاش یکم کمتر و اسون تر مارو امتحان میکرد

از وقتی نوجوون بودم مریضیش شروع شده فک کنم من اوج جوونیم باید استرس مریضی مادرم رو داشته باشم و باها ...

فکر نکنین تنهایین

خیلی دخترا مثل هم بودین بهرحال ماها ظرفیتمون بزرگتر باید بکنیم منم رنج میبردم ولی خدا عوضش خیلی چیزا بهت داده .... امیدوارم خدا دلتو روشن کنه

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
فکر نکنین تنهایین خیلی دخترا مثل هم بودین بهرحال ماها ظرفیتمون بزرگتر باید بکنیم منم رنج میبردم ولی ...

انشالله خدا از دهنت بشنوه کاش روزای خوب ماهم بیان 😔و امیدوارم ک میان همه چیز درست میشه

میدونی من به این نتیجه رسیدم خود اون اتفاقای بظاهر بد 

بد نبودن یا فقط مختص من نبودن

این حساسیت و رنجش من بود که باعث شد آسیب ببینم

این روزا خیلی این فکر ذهنمو مشغول کرده کاش بیشتر توکل میکردم شاید باید ظرفیتم رشد میدادم شاید تو دل عمیق ترین  رنج هایی که این روزا داریم میکشیم یه موهبتهایی هست منفعت نه ها.... موهبت... خدا چی میخاد بهم بگه

باخودم میگم خدایا بهترین هدایت هاتو برام بفرس سخت محتاجم

همین یه دعام مستجاب بشه صد هیچ جلوعم

امیدوارم برای شمام گشایش دلی بشه اثراتش تو زندگیت ببینی گلم

اگر میتونی هر روز توسل بخون طلب کمک کن تنهایی فکر ادم محدوده به جایی قد نمیده 

بقول دوستم اهل بیت خانواده معنوی ما هستن ازشون طلب کمک کن

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت