2410
2553
عنوان

راهنمای محصولات ایرانی..............ایرانی ها بیاین توووووووووووو........

| مشاهده متن کامل بحث + 78640 بازدید | 565 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ایده ال یخچال امرسانو خط بکش دورشششششش شدید یکی از یخچالای مامانم امرسانه فکر کن زمستون سوپ تو حیاط یخ زده بود داخل امرسان کپک....ولی فیلور خوبه خود تعمیراتی هم می گفت نسبت به یخچالای دیگه ایرونی فیلور از همه بهتره
2456
بچه ها خوب ببینین این موضوع ریشه ای باید حل بشه . هندوستان بیشتر از ما خرید از گشورهای دیگه داره ولی صادراتش هم همین ایران را ورداشته . پس موضوع ریشه ای است . به خرید شامپو بر نمی گرده .

اکثر جنس های خراب مال تاجرها نیست مال کشورهایی است که عوض پول نفت اینا را به ما انداختن
بچه ها خوب ببینین این موضوع ریشه ای باید حل بشه . هندوستان بیشتر از ما خرید از گشورهای دیگه داره ولی صادراتش هم همین ایران را ورداشته . پس موضوع ریشه ای است . به خرید شامپو بر نمی گرده .

اکثر جنس های خراب مال تاجرها نیست مال کشورهایی است که عوض پول نفت اینا را به ما انداختن
سلام.
مامان مریم جون من دستتو از راه دور می بوسم. حس خیلی خیلی خوبی گرفتم از پستها!‏
منم تجربیات خودمو میگم:
کرم دست شاندیز عاااااااالیه. من قبلا هرباسین آلمانی استفاده میکردم الان قیمتش ??تومنه. شاندیز تیوپ ?? میلش ????تومن چیزی کم از هرباسین نداره.
شاندیز ضدآفتابشم خیلی خوبه.
تفلون کویر بیتا. K&B واقعا عالیه و عمر میکنه.
یخچال فریزر خواهرم فیلوره یازده ساله داره کار میکنه به قول دوستان آخ نگفته.
جاروبرقی صنام. مامانم ??سال پیش یکی واسه خودش گرفت یکی واسه خواهرم. خداییش حرف نداره. کم صدا و پرقدرت.
تو یکی از تاپیکا خوندم خانوما از کرم پودر سینره هم راضی بودن.
شامپو ایوان، پرمون و سینره. اینو من بعد فنا کردن قسمت اعظمی از داراییم در راه شامپوهای خارجی بهش رسیدم. فکر میکنم شامپوی ایرونی هر چی باشه خیلی خیلی بهتر از شامپوهاییه که به اسم فرانسوی و آلمانی قالبمون میکنن اما خدا میدونه تو کدوم ده چین چی پرش کردن!‏?
بازم فکر میکنم میگم.
ضحی جونی خوبی خواهر؟ این چند قلمم اضافه کن به لیست بلند بالات!‏
?پودر لباسشویی سافتلن طلایی و تاژ خیلی عالیه . تاژ کلا شوینده هاش حرف نداره.
محصولات بهداشتی راسن هم خیلی خوبن. من روشن کننده و ضدآفتابشو دارم واقعا راضیم. روشن کنندش چیزی کم از لیراک نداره.
شیرپاک، تونر و پاک کننده دوفاز از هیدرودرم دارم عااااالیه.
هفته پیش رفته بودم دکتر تعذیه محصولات بهداشتی پریم رو خیلی تعریف میکرد.
ضدآفتاب رنگی مدیلن برای پوستهای چرب پوشش نداره اما خیلی سبکه و خوبم محافظت میکنه.
مرطوب کننده پوست خیلی خشک خواهرم از ثمین گرفت میتونم بگم معجزه کرد رو صورتش.
2714
به به عجب تاپیک خوبی همه دوستان زحمت کشیدن .

من چند ساله که سعی میکنم تا جایی که بتونم جنس ایرانی استفاده کنم.

مواد شوینده که کاملا ایرانی استفاده میکنم بهداشتی هم اکثرا ایرانی.

سعی میکنم مواردی را بگم که تکراری نباشه:

کرم مرطوب کننده اردن حاوی ژل الوئه ورا و روغن جوانه گندم.

شیر پاک کننده سه کاره سی گل.

ماسک لیفتینگ دور چشم سی گل.

شامپو بدن اسپرتی سیو همسرم استفاده میکنه خیلی راضیه .

لباس و مانتو مارک پرشه که بیشتر شهرها نمایندگی داره.

سرویس مبل و ناهارخوری خانه ارمانی.

من یه مارک ظروف سفالی گرفتم خیلی قشنگه مارکش هست ساتگین. www.satginco.com

برای تفلون هم دوستان سوال کرده بودن ظروف تفلون تفال تو ایران تولید میشه ظروفش از مشهد تامین میشه و در اراک تفلون میشه ؛ این مطلب را صد در صد مطمئن هستم.

یه نکته دیگه هم میخواستم بگم ، من همسرم طراح و تولید کننده فرش و گبه بود ولی اینقدر فرش از چین و هند و بلژیک وارد کردن که تقریبا ورشکست شد و کاملا تولید را تعطیل کرد. این روزا تولید فرش و مخصوصا گبه خیلی خیلی کم شده اگه واقعا علاقمند هستین الان بخرین چون ممکنه تا چند سال دیگه اصلا وجود نداشته باشه .

کشورهای دیگه اینقدر برای حفظ سنتهاشون تلاش میکنن ما همه را به باد میدیم توی فیلمی دیدم که چطور کشور ژاپن هنوز تولید بادبزن را بطور سنتی حفط کرده و حمایت میکنه. تو کشور هند هنوز درصد بالایی از مردم از شکر قرمز استفاده میکنن و واقعا خوشمزه هم هست و بی ضرر. اونوقت تو کشور ما شکر را وارد میکنیم.
اخیرا ماهی هم وارد میکنن ماهی سالامون ما خودمون این همه ماهی خوشمزه داریم.

واقعا خیلی فکر خوبیه که جنس ایرانی بخریم حد اقل وقتی میخوایم چیزی بخریم یه تحقیق کوچولو بکنیم که ایرانیش هم هست ؟ یا تو اجناس ارزون حداقل یکبار امتحان کنیم شاید همون چیزی باشه که راضیمون میکنه.

بازم چیزی یادم اومد میام میگم.

بازم سلام.
من امروز رفتم داروخونه اینا رو گرفتم:
خمیر دندان پونه؛ قبلا سنسوداین میگرفتم
رنگ موی پادینا واسه مامانم، قبلا لورال یا گارنیه می گرفتم.
واریاسیون آلبورا که اسمش خارجکیه اما ایرانیه.
مسواک نمی دونستم ایرانی چی بگیرم با عرض پوزش آکوافرش گرفتم.
سلام دوستان
باورتون میشه من هر کرمی به دستم میزدم راضی نبودم جز مای آلئوورا تونر سینره و شیرپاک کن سینره و سه کاره سی گل هم خیلی خوبه موبر سینره هم عالیه به مرور موها رو کمتر میکنه
خدایا:اگر نوازش تو نباشد میان دستهای زندگی مچاله میشویم...نوازشت را از ما نگیر...
ایده ال جون کجایییییییییییییییییییییییییییییییییی

وای اصلا فکر نمی کردم دیگه پیدات کنم

دختر کجا گذاشتی رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو این نی نی سایت هم که تا کسی رو تو تاپیک نبینی نمیشه پیام بفرستی. یکی دو بار برات تاپیک زدم پیدات کنم پبدات نکردم

بیا اینجا

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=218061&PageNumber=1
2706