2410
2553
عنوان

راهنمای محصولات ایرانی..............ایرانی ها بیاین توووووووووووو........

| مشاهده متن کامل بحث + 78640 بازدید | 565 پست
سلام بچها چه جای خوبی پیدا کردم خیلی خوشم اومد
مهربان جان نمیدونی یخچال فریزر دوقلوی اسنوا چطوره ؟لباسشوی اسنوا قیمتش چنده؟
نام خداوندی که داشتن او جبران همه نداشته های من است فرشته ای از جنس نور از بهشت خداوند روز12 تیرماه بر صحیفه زندگی من و همسرم پا گذاشت وکلبه کوچکم را غرق در شادی و نور کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچها کمکم کنید واسه جهیزیه یخچال فریزر دوقلو لبلسشویی ایرانی خوب اگ سراغ دارین
ممنون
نام خداوندی که داشتن او جبران همه نداشته های من است فرشته ای از جنس نور از بهشت خداوند روز12 تیرماه بر صحیفه زندگی من و همسرم پا گذاشت وکلبه کوچکم را غرق در شادی و نور کرد
2720
من تخت و کمد نوزاد نوجوان ( برا سیسمونی) از یاسمین چوب گرفتم و راضی بودم ... چه از تمیزی کار و کیفیت ، چه تحویله به موقع و چه حمل و نصبش
مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را متلاشی می کنند _ دکتر شریعتی
مامان مریم من موقع خرید سعی میکنم چیزی بخرم که 2 شرط زیر رو داشته باشه:

1- روی حیوانات تست نشه (و فاقد چرم یا ابریشم باشه)
2- حتی الامکان ایرانی باشه تا اینطوری به رشد صنعت و تولید داخلی کمک کنم.

خوب محصولات ایرانی اکثرا خصوصیت اول رو دارند. در مورد محصولات آرایشی و بهداشتی معمولا از محصولات سینره، پارس حیان (آردن، هیدرودرم)، کندلوس (تو عطاری ها هست و کیفیتش عالیه) و محصولات گیاهی استفاده میکنم.

در مورد کرم مرطوب کننده آلوورا با مارک کندلوس...تا حالا شوهرم از هیچ کرم دیگه ای انقدر خوشش نیومده. برای خواهر شوهرم هم گرفتم، خیلی راضی بود.

برای رنگ مو از مارک های رولون و پرستیژ که خارجی هستند استفاده میکنم. اگه مطمئن بشم مارک های ایرانی مثل آتوسا و کمند شرط اول رو دارند از اونها هم استفاده میکنم.

خمیردندون هم ایرانی استفاده میکنم و حاضر نیستم از مارک های سیگنال، یونیلور و سنسوداین استفاده کنم (به خاطر نداشتن شرط اول).

از چرم و خز اصلا استفاده نمیکنم (چون اکثرا در کشور چین و به روش های فوق العاده غیر انسانی تولید میشند).

ابریشم هم استفاده نمیکنم (چون موقع تولیدش، کرم های ابریشم رو زنده میندازند تو آب جوش).

صابون و شامپو هم فقط ایرانی (گاهی هم هیمالیا که گیاهیه و تولید کشور هند)

مواد شوینده هم اگه دست خودم باشه فقط ایرانی ولی شوهرم گاهی خارجی میگیره که من مخالفم

گاهی به جای پودر ماشین لباسشویی از پودر صابون فیروز استفاده میکنیم که مخصوص ماشین لباسشوییه. به جای پودر رختشویی هم گاهی از صابون رختشویی فیروز استفاده میکنم. اینطوری دستم کمتر خشک میشه.

این تاپیک رو هم اگه حوصله داشتی بخون:

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=117107
یکی دیگه از محصولات ایرانی که هم در عطاری ها پیدا میشه هم در داروخانه ها مارک دلبانه. مثلا کرم مرطوب کننده بابونه، جوانه گندم، گل همیشه بهار و ...

مارک باریج هم محصولات آرایشی داره. محصولات باریج هم گیاهی هستند. مثلا پاک کننده آرایشی باریج محتوی اسانس گل رز، بهار نارنج، گل شمعدانی، لیمو و غیره است.
2714
سلام دوستان وظیفه دونستم یه چیزی رو حتما بگم.
من وسیل حمل نی نی رو بهترین مارک خارجی خریدم ولی از امسال که تصمیم گرفتم همه چیز رو ایرانی بگیرم 5شنبه رفتم صندلی ماشین ایرانی کودک یار خریدم. خیلی قشنگه صورتی و طوسیه. اونجا که دیدم از خیلی نمونه های چینی بهتر بود و خصوصیات خارجی ها را داره. تا حالا که راضیم دوستم هم 6 تا 7 ماهه گرفته اون هم راضیه.
الحمدالله کما هو اهل
منم تمام محصولات آرایشی وبهداشتیم ایرانی است خیلی هم راضیم هم کیفیتش هم قیمتش شامپو ونرم کننده اوه کرم ضدآفتابم دکترژیلا رژهام مای ،کرم بعد ازحمام ترمیم کننده سینره (عالی)تونیک هم سینره ،دلبان هم خیلی خوب بوده جوانه گندمش و.........کلا ایرانی محصولات ایرانی زنده باد ایران.
2706