عنوان

از این تئوری های باحال و مسخره😂

170 بازدید | 13 پست

بیاین از این تئوری های باحال و مسخره  بگین 

مثل این :

شاید پیر شدن یه نوع بیماریه
و برای همین زمین یک سیاره قرنطینه شدس
و به این دلیله که تا حالا موجودات فضایی سمتمون نیومدن!!

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

‏یه تئوری وجود داره که خواب‌هایی که میبینیم یجورایی تیزر زندگی بعدیمون هستن،من تو زندگی بعدی قراره با مریم امیر جلالی و شرک بخاطر گرفتن حضانت بچه‌های خره از اژدها کلی تو دردسر بیفتم.😂😂

[21ساله]عضو کوچک خانواده ی نی نی سایت^^
‏یه تئوری وجود داره که خواب‌هایی که میبینیم یجورایی تیزر زندگی بعدیمون هستن،من تو زندگی بعدی قراره ب ...

😂😂

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 

طبق افسانه های باستان یونان قبلا انسان دارای ۴دست و پا و دو سر بوده ،زئوس هم ب دلیل ترس از انسان اون رو به دو نیمه تبدیل کرد و بخاطر همین انسان مجبوره دنبال نیمه گم شدش بگرده..:

جالبه ، شاید 🙃 اگه بیماریه کاش براش درمانی پیدا بشه 

درمانشم دارن پیدا میکنن اون چیزی که باعث پیر شدن میشه را پیدا کردن به دوتا موش با ژن کاملا یکسان. به یکیشون زدن بنده خدا نمیتونس دیگه راه بره پیرشده بود رسما

طبق افسانه های باستان یونان قبلا انسان دارای ۴دست و پا و دو سر بوده ،زئوس هم ب دلیل ترس از انسا ...

باحاله 

درمانشم دارن پیدا میکنن اون چیزی که باعث پیر شدن میشه را پیدا کردن به دوتا موش با ژن کاملا یکسان. به ...

چه عالی ولی به ماها نمی‌رسه ، احتمالا بچه هامون اگه بتونن استفاده کنن 🥰🤗

«آدم ممکنه شادیشو به خیلیا بگه، ولی غم نه!غم آدم محرم میخواد»
چه عالی ولی به ماها نمی‌رسه ، احتمالا بچه هامون اگه بتونن استفاده کنن 🥰🤗

برسه هم به ما نمیدن به اون بالایا میدن