2726
عنوان

مهریه تان چیست ؟

14711 بازدید | 250 پست
سلام
اول بگم بخدا قصدم از این سوالات نه فضولیه و نه اذیت... دارم به یک نتایجی در معقوله ازدواج میرسم.. به این آمار و ارقام احتیاج دارم تا ببینم زندگی خوب چگونه خواهد بود و ازدواج الان تو ایران به چه صورت هست.. ممنون میشم اگر خانم ها مقدار مهریه اشون رو بگن و نظرشون در مورد کم و زیاد بودنش رو. که مثلا باعث تحکیم ازدواجشون شده یا نه ؟

ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
114تا ولی دوام زندگی ربطی به مهریه نداره مهریت2میلیون سکه هم باشه وقتی ببری وکم بیاری میگی ..........مهرم حلال جونم ازاد
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
رو اسمت هنگ کردم
اسم بهتر میزاشتی اخوی
500 تا سکه با یه ملک و سفر حج
برایم دعا کن خدا ، تو اگر دعا کنی و بخواهی تو اگر خودت از خودت٬برای من بخواهی و اگر یک بار دیگر بگویی بشو ... پس می شود آنچه خواسته ای !
1360سکه بهار ازادی
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2706