2410
2553
عنوان

شد ۳بارامروز😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4369 بازدید | 103 پست
چرا؟

منم نزدم چون تاثیری نداره تو ابتلا ب کرونا!

بعداز زدن ۳دز واکسن یه چیز تحقیقاتی راه انداختن که تحقیق کنه درمورد عوارض واکسن!

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عاااا اونو نمیدونم  خب برید بزنید والا هیچی نیست بلاخره یه دوز زدین چه یه دوز چه دوز زدیم رفت ...

یه دز هم نزدم خب😅😅😅😅

الان یکیشو بزنمم ب دومی نمیرسم

سفرمون هم بخاطر مادرشوهرمه وگرنه نمیرفتیم🤧🤧

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه

۳ دز واکسن زدم جایی نرفتم

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
دوربین از کجا میدونه واکسن نزدیم؟💔...

همین میخام بفهمم!،

؟

میخام بدونم کسی جریمه شده یانه؟🥴

2714
واکسن نزدم اصلا .‌‌‌‌‌‌‌‌ اعتقادی ندارم 😒😒 الان هم مسافرتیم خونه پدربزرگم 

خب عزیزم یه استان دیگه اید؟

کسی که پلاک ماشین ب نامشه هم نزده؟

جریمه چطور نشدید؟

[QUOTE=231470132]چرا؟[/QUOTE خبر دارم چه عوارضی در آینده خواهد داشت

😬😬😬😬

نه عزیزم نرفتم ولی تا حالا هم مریض نشدم با اینکه کل خانواده کرونا گرفتن

خداروشکر بخاطر سلامتیت

ولی ما یه روز مونده ب تحویل سال مریض شدیم متاسفانه

2706