2726
عنوان

شد ۳بارامروز😭😭😭😭😭

4370 بازدید | 103 پست

سومین بار تاپیک زدم!😩😩😩

چرا جواب درست حسابی کسی نمیده اخه!؟؟؟؟☹☹☹☹

۲دز واکسن زدین؟مسافرت رفتین؟بین استانی یا بین شهری؟

جریمه شده کسی یانع!؟؟؟؟

تعداد رای : 118
نظرسنجی
بله دو دز زدم و مسافرت رفتم
25
21%
بله دو دز زدم مسافرت نرفتم
54
45%
نه نزدم ،مسافرت رفتم🤗
11
9%
نه نزدم مسافرت نرفتم
28
23%
🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه

سه دوز زدیم فردا میریم 

ولی گفتن اونایی که دودز زدن جریمه نمیشن .خیالت راحت 

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سه دوز زدیم فردا میریم  ولی گفتن اونایی که دودز زدن جریمه نمیشن .خیالت راحت

بسلامتی برید

مشکلم اینه ک دو دز رو نزدیم😅

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
یه در زدم رفتیم اصفهان هیچ کس کارت واکسن نمیخاستن هیچ جریمه ای هم نشدیم الآنم داریم برمیگردیم تهرا ...

واقعا😍

هیچ پیامکی هم براتون نیومد؟

بسلامتی برید مشکلم اینه ک دو دز رو نزدیم😅

عاااا

اونو نمیدونم 

خب برید بزنید والا هیچی نیست بلاخره یه دوز زدین چه یه دوز چه دوز زدیم رفت دیگه توکل بر خدا😂😂

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
دو دوز زدم.بین شهری رفتم...چشممون ب پلیس نیفتاد🤣🤣

بسلامتی 😊

دوربین جریمه میکنه انگار!

پلیس نمیخاد دیگ😬

من نزدم و نخواهم هم زد

مسافرت چی نرفتی؟

واکسن نزدم اصلا .‌‌‌‌‌‌‌‌ اعتقادی ندارم 😒😒

الان هم مسافرتیم خونه پدربزرگم 

برای اقتدار ایرانی  برای حفظ این مرزهای طولانی                     برای تک تک زخم های سرزمینم  برای امتداد قاسم سلیمانی                                                                                  دم خواننده و سازندش گرم 😎 خوب زدن تو دهن شروین ✌🏻
2706