2737
2734

پرسیدم واکسن زدین رفتین مسافرت یانه؟

جریمه شدین یانه؟

تاپیک قبلمو ببینید خب!!!!😭😭😭😭عنوان الکی بزنم حتما😪😪😪

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
ما بدبخت بیچاره ها مسافرت نمیریم

ای بابا☹☹☹☹

ماهم میخایم جریمه ندیم!

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
والا همونو بگو ما نهایت یه بسته اینترنتی میخریم میایم اینجا ناله میکنیم

والا ب خدا

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏
والا همونو بگو ما نهایت یه بسته اینترنتی میخریم میایم اینجا ناله میکنیم

😭😭😭😭😭

بله سه دوز رو زدم ولی فقط تست منفی میخواستن ازم

کجا رفتی مگه؟

کارت واکسن نداشتی؟

پلاک بنام شمابود؟

2738

داداشم نزده بود

هنوز جریمه نشده

ش‍‌اي‍‌د ت‍‌و زن‍‌دگي‍‌ت م‍‌يلي‍‌ون‌ه‍‌ا آدم ب‍‌ب‍‌ي‍نى،ام‍‌ا ف‍‌ق‍‌ط ي‍‌كى از اون‍‌ا م‍‌يت‍‌ونہ‌ ق‍‌لبت‍‌و ب‍‌لرزونہ‌:)
داداشم نزده بود هنوز جریمه نشده

کجارفته؟

خداکنه جریمه نشه

استانبول عزیزم

😐😐😐😐😐😐

مسافرت داخلی گفتم😂😂😂😂

مگه اونجاهم جریمه میکنن!؟

باماشین شخصی رفتید؟

😐😐😐😐😐😐 مسافرت داخلی گفتم😂😂😂😂 مگه اونجاهم جریمه میکنن!؟ باماشین شخصی رفتید؟

تو متن تاپیکت جایی نوشتی مسافرت داخلی جانم ؟

در هر صورتم فرقی نمیکنه کارت واکسن ازت نمیخوان برای هتل و اینا تست منفی ازت میخوام فقط هرجایی باشه

تو متن تاپیکت جایی نوشتی مسافرت داخلی جانم ؟ در هر صورتم فرقی نمیکنه کارت واکسن ازت نمیخوان برای هت ...

ممنون که تجربهتو گفتی🌹😚

فک میکردم نوشتم ،متاسفم

اخه دوتاتاپیک درموردش زدم!

2706