2726

سلام

دیروز تو بازار خیلی شلوغ بود خواهرم حواسش نبود پاشو گذاشت رو پای یه آقایی‌.اونم پاش درد اومد هرچی از دهنش در اومد به خواهرم گفت حتی فحش های خیلی بد.

اما شوهر خواهرم مثل ماست وایساده بود نگاه میکرد .هیچی به اون  آقا نگفت .از پشت زنش در نیومد😐

هنوزم اعصابم بابت این موضوع خورده

شماام یه همچین مردهای بی غیرتی دارید

.

مگه خود خانما زبون ندارن که مردا بخوان ازشون دفاع کنن؟

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه بار یه خانمه رفتار بدی باهام کرد البته غیرمستقیم ، همسرم خیلی تر و تمیز به غلط کردم انداختش

این خوبه😁

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 

اون آقایی که پاش زیر پای خواهرت مونده خیلی ادم بیشعوری بوده و نباید باهاش هم کلام شد 😑

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی 🙏👼خدا جونم پسر کوچولومو صحیح و سالم برسون بغل من و باباییش و آبجیش 💖چشمام فقط خیره به دستای توهست مهربون پروردگارم ،کمکم کن ♥️پسر کوچولوی من ۲۸ مرداد به دنیا اومد و زندگیم رو رنگی رنگی کرد ،امروز ۲۸ شهریور پسرم یه ماهشه 😍😊تو که لبخند میزنی منو از نو میسازی پسرم ،تو رو اینقدر دوست دارم که نمیتونم با کلمات بیان کنم ،الان وارد یه تاپیک شدم که عنوانش این بود(مادر بودن چجور حسیه ؟؟)منم اومدم نظر بدم که دیدم با هیچ کلمه ای نمیتونم بیانش کنم ،نمیتونم بگم یه بچه وقتی وارد زندگیت میشه زندگیت چقدرررررر متحول میشه خداااا یااااا این حس خوب رو برای همه ارزو میکنم ،شکرت یا رب که منو لایق مادر شدن دونستی 🙃😍😍😍پسر کوچولوی من امروز ۶ ماهه شده و دیگه واسه خودش مردی شده ،بمونی برام عزیز مادر 😘تو و خواهرت دنیای من شدین ،باورم نمیشه ،من ،همون دختر شوخ و شیطونی که سر و تهشو میزدی ازش جوک و لطیفه و خنده میبارید حالا ۱۴ ساله که یه مادر نگران هستم ،اره من نگران فرزندانم میشم ،این خلصت و ویژگی مادرهاست ،الهی که ابجیت مامان بشه و تو بابا بشی و منم زنده باشم و اون روزها رو ببینم ،با موهای سفید و یه عصا تو دستم واسه بچه هاتون داستان تعریف کنم 😂
به این میگی بی غیرت؟ هر احمقی جلوت پاچتو گرفت توعم باید بگیری اسمت بشه غیرتی؟ اتفاقا شوهرخواهرت عا ...

آره قدرش رو نمیدونیم😐😐😐😐😐

یکی به زن آدم برگرده فحش جنسی بده  اون مرد ساکت بشینه از خوک هم خوکتره 

عاقل😐😐😐😐😐😐

.
2706