2726
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984502 بازدید | 25326 پست

شرکت ساپرن توسعه دهنده و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت و حرفه ای، طراحی سایت توریستی و گردشگری ارزان قیمت و حرفه ای، طراحی  سایت رستوران، کافی شاپ و فست فود رایگان، توسعه و راه اندازی شبکه آماده ارائه خدمات به شما دوستان عزیز می باشد.

جهت مشاوره رایگان و خرید محصولات خوشحال میشویم با ساپرن تماس گرفته تا صدای گرم شما را بشنویم.

وب سایت شرکت ساپرن https://www.saprenco.com

شماره تماس : 09123769431

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آقای فدورای عزیز منم اواخر مرداد دارم میرم استانبول واسه اجاره اپارتمان تو جای امن میخواستم کمکم کنی ...

سلام من قبلا از این آژانس هتل آپارتمان گرفتم نزدیک رستوران نصرت بود جاش عالی بود قیمت هم خیلی بود faradaryaparvaz.com

به نظرم اگه خواستید تور استانبول بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من باهاشون تور رفتم کانتراش خیلی پیگر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم

به نظرم اگه خواستید تور استانبول بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من باهاشون تور رفتم کانتراش خیلی پیگر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم

faradaryaparvaz.com

سلام ممنون بابت این تاپیک عالی  ما مرداد ماه مسافر استانبول هستیم ۲ روز در استانبول اقامت داریم و ۷ روز در انتالیا سوالم این هست برای صرفه جویی در هزینه ها تصمیم کرفتیم استانبول تا انتالیا رو با اتوبوس بریم باید کدوم ترمینال بریم و اینکه همه روزه اوتوبوس برای انتالیا هست و چون پرواز برگشت ما از استانبول هست دوباره باید از انتالیا ب استانبول با اتوبوس برگردیم برگشت هم راحت میتونیم با اتوبوس بیایم یانه خیلی ممنون میشمراهنماییم کنین 

به شدت به دعای خیرتون محتاجم برام یه صلوات میفرستین ممنون ❤️

سلام .من قصد سفر به استانبول و دارم ولی اصلا نمیدونم تو کدوم منطقه اش اقامت داشته باشم .بعضی ها میگن آکسارای .تکسیم. لالعلی....... اصم خودمم گیج شدم .

از طرفی هم میترسم اونجا با ترانوا و..... گم بشم و همش اشتباه برم. لطفا راهنمایی کنید 

2706