2726
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984525 بازدید | 25326 پست

سلام به همه دوستان خوبم

ما  اگه خدا بخواد اواسط مهر میریم استانبول، با پرواز ماهان ، هتلمون هم تو شیشلی یه، پرواز رو از الی گشت و هتل رو  هم از booking خودمون گرفتیم،

قراره یه روزش رو بریم بخش آسیایی، احتمالا منطقه کادیکوی و بغداد جاده سی،

تو اون قسمت ها کجاها قشنگن و برای خرید کردن مناسب؟

برای خرید لباس مجلسی با کیفیت و البته قیمت مناسب کجاهارو پیشنهاد میکنین؟

آیا اوت لتی بهتر از اولویوم سراغ دارین؟

رستوران و کافه خوب ؟

ممنون

سلام عزیزم شما رفتین استانبول در مورد خرید ملک میخاستم بپرسم

سلام عزیزم نه ما هنوز نرفتیم سوال شما چی هست؟ 

ما قصد داریم مهر ماه یه سفر بریم سمت استانبول و این ملکهارو از نزدیک ببینیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگر بلیط تهیه کردید و قصد رزرو هتل رو بدون تور دارید تشریف بیارید در تل گرام چون سفرتون شخصی هست و ا ...

سلام. وقت بخیر در مورد رزرو خانه برای ده روز در استانبول نزدیک تقسیم میتونید کمک کنید برای چهار نفر. ممنون 

سلام میشه بگید booking چیه چطوری میتونم هتل بگیرم ازش 

booking  یه سایتی که شما میتونید هتل، هتل آپارتمان و یا هاستل تو کشورهای مختلف رزرو کنید،

برای این کار اول باید عضو این سایت بشین مثل اغلب شبکه های اجتماعی و سایت‌ها، اگه کردیت کارت داشته باشین که خیلی خوبه ولی اکثر ما ایرانی ها نداریم،

یه مبلغی میدید (پارسال که 120 تومن بود برا ما) به یکی از این سایتهایی که کار ویزا و اینا انجام میدن،

براتون یه کارت مجازی تعریف میکنن و باهاش میتونید هتل رزرو کنید، پولتون تو اون کارت مجازی save شده و معتبره،

تو رزرو کردن جاها از مبلغ اون کارت مجازی هیچی کم نمیشه یا نهایتا اگه کم هم بشه خیلی کم مثلا 5 تومن ، اون کارت جهت اعتبار و تضمین که شما یه شخص حقیقی هستین،

هتل رو رزرو میکنید و دو  یا سه روز قبلش هم قطعی میکنید و وقتی رسیدین هتل پرداخت انجام میدین،

خیلی به صرفه است و با قیمت مناسب جاهای خوب و باکیفیت گیرتون میاد،

سایت مطمئن و امنی یه ، ما بارها ازش هتل گرفتیم و خیلی راضی بودیم،

افراد مختلف نظراتشون و گفتن و به هتل ها امتیاز دادن و موقعیت و  امکانات هر هتل رو میتونید ببینید

بهتره که هتلتون رو چند هفته قبل مسافرتتون انتخاب کنید که به قیمت مناسب جا گیرتون بیاد.

سلام عزیزم نه ما هنوز نرفتیم سوال شما چی هست؟   ما قصد داریم مهر ماه یه سفر بریم سمت ...

عزیزم ما هم قصد خرید ملک داشتیم میخاستم یه سازنده معتبر که شما بشناسین معرفی کنید که بعدها مشکلی پیش نیاد

booking  یه سایتی که شما میتونید هتل، هتل آپارتمان و یا هاستل تو کشورهای مختلف رزرو کنید، برای ...

سلام دوست عزيز ميشه يه سايت معتبر براي صدور اين كارت مجازي معرفي كنيد ؟ من سرچ كردم خيلي سايتهاي مختلف مياره

خدايا بهترين هارو در زندگيم رقم بزن كه هيچ قدرتي بالاتر از تو نيست.
سلام دوست عزيز ميشه يه سايت معتبر براي صدور اين كارت مجازي معرفي كنيد ؟ من سرچ كردم خيلي سايتهاي مخت ...

سلام عزیزم

همسر من پارسال از  کیاسان کارت (KiaSun Card) گرفت و امسال هم تو همون سایت تمدیدش کرد.

قیمت هاش امسال با پارسال متفاوته به خاطر نرخ ارز .

سلام به همه دوستان خوبم ما  اگه خدا بخواد اواسط مهر میریم استانبول، با پرواز ماهان ، هتلمون هم ...

دوست عزیز

تو منطقه آسیایی بهاریه - اسکودار- اسکله مودا -اسکله کادیکوی تمام تو یه محدودست و جاهای قشنگیه و دیدنی . خیابون بغداد هم که جای خود داره. از متروی کادیکوی که بالا اومدین یه تراموا قرمز رنگ رو میبینین که از همه اون مناطق رد میشه البته بغیر از بغداد. توی بهاریه میتونین خرید کنین اوت لت منگو و چند تا برند دیگه که الان خاطرم نیست اونجا هست. بین سعادیه و بستانچی بهترین جای بغداد هست و خیابان یک طرفست.

برای خرید لباس مجلسی منطقه نیشانتاشی همون مترو عثمان بی که پیاده بشین. البته از مترو شیشلی به سمت عثمان بی رو پیاده بیاین من تو مسیر چندتا مغازه دیدم لباسای خوبی داشتن البته ارزون نبودن

بهترین ات لت استانبول ویاپورت تو منطقه آسیایی هست که نزدیک فرودگاه صبیحاست و واقعا برای یه سفر چند روزه ارزش نداره این همه راه برین. اوپتیموم هم بد نیست تو منطقه اروپایی ولی اونم مسیرش دوره. اولیویوم رو هم که من اصلا پیشنهاد نمیدم واقعا خوب نیست

و اما درمورد رستوران و کافه خوب کاملا سلیقه ای هست ولی یکی ازجاهای خوب فود کورتای بالای مراکز خریده که هر سلیقه ای رو راضی میکنه به غیر از اون رستوران  Kuledibi Guney پایین برج گالاتا غذاهای خوبی داره یا شعبات pehlivan توی خیابون استقلال غذاشون خوبه. رستوران بیگ شف تو خیابون بغداد رو تعریف میکنن ولی من خودم نرفتم. برای خوردن دسر شعبه های مادو خوب هستن.کافه رستوران آلاچاتی من چند جا شعبه دیدم غذا و دسراش خوبن. همبرگرای خیس اول خیابون استقلال که خیلی خوبن. اسکندرکبابای hd خیلی خوبن .  شعبات کوفته رامیزی کوفته هاش خوشمزن.کوچه نویزاده تو خیابون استقلال پر از کافه و رستورانه و شباش دیدنیه. در کل رستوران زیاده و سلیقه ای هست میتونین از تریپ ادوایزر هم کمک بگرین برای انتخاب رستوران

سلام به همه دوستان خوبم ما  اگه خدا بخواد اواسط مهر میریم استانبول، با پرواز ماهان ، هتلمون هم ...

سلام 

لباس مجلسی  عثمان بی داره 

در واقع حاشیه همون خیابون که به جواهیر میخوره 

نیشان تاشی همون دروبراست اما من شنیدم نیشان تاشی گرون تره

اوت لت کاله سنتر من رفتم خوب بود نسبتا البته من اولیوم رو نرفتم که بخوام مقایسه کنم

میشه لطفا برگشتین بگین ارزمسافری رو چقد حساب کردن ممنون

آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش
2706