2726
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984460 بازدید | 25326 پست
هيچ كدوم جوابم رو ندادين 😫😫😫😫 منم تورم رو رزرو كردم  حداقل بهم بگين از كجاها خريد كنم كه ...

اینکه پرسیدین خودتون برید یا با تور؟؟ که البته الان تور گرفتین|،

اگه ترکی خوب بلد بودین و از شهربا توجه به نقشه و اینا شناخت داشتین حتما میگفتم خودتون برید، اینجوری هم به صرفه است و هم هتل و پرواز بهتری رو انتخاب کردین،

اگه خرید واسه خودتون میخواین (عمده نباشه) همه مرکزخریدهاش خوبن و نسبت به ایران قیمت‌هاش مناسبن،

جواهیر و خیابون استقلال و فروم برید ،

خیلی خودتون رو درگیر این نکنید که حتما همه مرکز خرید ها رو برید، همه‌شون همه برندهارو دارن و همه جا تخفیفها شون به یک صورت هست،فقط بیشتر بگردین سردرگم میشین و فرصت لذت بردن از خود شهر رو از دست میدید.

پیشنهاد میکنم از یوبر(uber) استفاده کنید، برای رفت و آمد که راحته و هزینه اش هم کمه، همون اسندپ خودمونه.

خوش بگذره بهتون عزیزم

ممنونم عزيزم 

منم اصلا با تور موافق نبودم ولي همسرم ميگفت چون بچه ي كوچيك داريم اونجا علاف ميشيم 😔😔

ببخشيد مائده جون يه سؤال ديگه اينكه اگه ازونجا روتختي بخرم واسه خواهرم تو هواپيما كه بارها رو همينجوري پرتشون ميكنن داغون نميشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزيزم  منم اصلا با تور موافق نبودم ولي همسرم ميگفت چون بچه ي كوچيك داريم اونجا علاف ميش ...

من پارسال خودم دو تا رو تختی خریدم ، خیلی خوب بسته بندی و کاور  شده است ، بعید میدونم چیزیش بشه تو ساک یا چمدون، هرچند من با خودم بالا بردم چون چمدونم جا نداشت. خیلی هم به صرفه است رو تختی خریدن از اونجا.

2728
من پارسال خودم دو تا رو تختی خریدم ، خیلی خوب بسته بندی و کاور  شده است ، بعید میدونم چیزیش بشه ...

مرسي عزيزم 

ببخشيد مائده جون ميشه بگي از كجا خريدي؟ 

منظورم كدوم مركز خريد هستش؟ 

يه سؤال ديگه هم اينكه ميذارن با خودت بياريش تو هواپيما 

آخه من شنيدم بار مجاز داخل كابين ٥ كيلو هستش؟؟

مرسي عزيزم  ببخشيد مائده جون ميشه بگي از كجا خريدي؟  منظورم كدوم مركز خريد هستش؟  ...

سلام من از طبقه همکف اولویوم و وهمکف جواهیر خریدم  از ایران خیلی خیلی ارزونتره مثلا تو ایران من قیمت  کردم ۱۴۵۰  تومان ولی اونجا ۲۰۰ لیر خریدم با خودم بردم تو هواپیما بار مجاز داخل کابین ۱۰ کیلوهست 

سلام و عرض ادب حضور شما عزیزان مدتی نتونستم در خدمت شما باشم.من بعد سعی میکنم تا اونجایی که فرصت دا ...

سلام اقای مهرگان رسیدن بخیر

به نظر شما میشه توی مرداد سفر ارزون به استانبول رفت.تورهای مدنظر همه بالای سه هستن

اگر پرواز با هتل جدا رزرو بشه ارزونتر میشه؟

مرسي عزيزم  ببخشيد مائده جون ميشه بگي از كجا خريدي؟  منظورم كدوم مركز خريد هستش؟  ...

دقیقا منم مثل دوستمون از طبق همکف جواهیر و همکف الویوم خریدم و اونی که از جواهیر خریدم رو  آوردم تو کابین و اونیکی رو بسته اش رو باز کردم و تو چمدون گذاشتم، قیمتهاش خیلی خوب بودن و البته جنسشون.

سلام اقای مهرگان رسیدن بخیر به نظر شما میشه توی مرداد سفر ارزون به استانبول رفت.تورهای مدنظر همه با ...

سلام و ادب

خیلی سخت شده خانم.در این شرایط که قیمت ارز رو به بالاست باید هر چه زودتر سفر کرد چون با این وضعیت معلوم نیست یک ماه بعد لیر ترکیه به چه قیمتی برسه 

بله میشه بدون تور مناسب تر سفر کرد

...
من برای ۱۷ مرداد صبح به شب ماهان سه شب رو هتل لارس پارک گرفتم ۲۳۵۰

بله ببینید درسته هتل لارس پارک در چهار ستاره ها کیفیت خوبی داره اما این قیمت در حالت نرمال واقعا بالاست اما در حال حاضر همین هست به نظرم شما با قیمت خوبی این تور رو خریدید

...
2706