2737
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984844 بازدید | 25326 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام رفقا من لباس زیرای اقایی رو از شب جمعه می خرم لینکش رو میذارم اگر دوست داشتید شمام یه نگاه بهش ...

تبلیغ ممنوعه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
من تعریف دوتا هاستل رو تو استانبول زیاد شنیدم یکی bahane ,  و اون یکی هم hush hostel lounge ولی ...

سلام عزیزم. شما هاستل ارزون میشناسین ؟ترجیحا نزدیک اسنکنت باشه یا با مترو بشه راحت رفت؟

2731

سلام رفقا،چطورین؟

من چندوقت پیش رفتم استانبول برای خرید وتفریح وانگشت نگاری ویزا کانادا،یه تور چهار روزه گرفتم با همه آپشنا.خیلی خوش گذشت.الیته روزه اول چون وقت سفارت داشتیم،اول رفتیم انگشت نگاریو انجام دادم بعدش باشوهرم رفتیم خرید وعشقوحال.راستی ما با موسسه مهاجرتی گنجی اقدام کردیم که برامون وقت سفارتم گرفتن.خداروشکر بعده دوهفته جواب ویزامونم اومد

من تازه برگشتم  از استانبول ..۲۰ روز موندم و کلی مراکز  رو گشتم البته محل اقامتمون فلوریا بود ...مسیر داونجارو بهتر بلدم و مراکز خرید  و هم تاحدودی شناختم

یه نکته من باردار بودم و ۷ ماه همه گفتن هواپیما نامه پزشک میخوان..یا کارت واکسن و ازمایش پی سی آر..که همه رو گرفته بودم ولی هیچ کدوم رو نخواستن....کسی سوالی داشت بپرسه

￵باران همه زندگیم
2738
من تازه برگشتم  از استانبول ..۲۰ روز موندم و کلی مراکز  رو گشتم البته محل اقامتمون فلوریا ...

عزیزم چ خوب ک هستید

ماهم خونوادگی قرار اواسط ابان بریم.هواچطور

بعد اینکه تور ارزان سراغ دارید

قیمتا چطور بودن هزینه خورد و خوراک

و خرید لباس و کفش و 

میشه کمکم کنید.اولین بار ک میخوام برم استانبول.انقدر ک ذوق دارم شبا خوابم نمیبره

من تازه برگشتم  از استانبول ..۲۰ روز موندم و کلی مراکز  رو گشتم البته محل اقامتمون فلوریا ...

عزیزم ببخشید من میگرن شدید دارم حتمن باید کلی مسکن همراهم باشه آیا اجازه میدن داروها رو با خودم ببرم

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

عزیزم من چند روز دیگه دارم میرم استانبول 

قیمت سیم کارت ها چطوره ؟ چطور میتونم بیرون از هتل هم اینترنت داشته باشم و اینکه کلن چه روشی به صرفه تره ( ۸ روز میمونم )

عزیزم چ خوب ک هستید ماهم خونوادگی قرار اواسط ابان بریم.هواچطور بعد اینکه تور ارزان سراغ دارید قیم ...

عزیزم شما رفتید ؟ 

سیم کارت باید چطور تهیه کنم 

ممنون میشم اگه اطلاع دارید  یا تجربه ای که فکر میکنید به کارم میاد رو بهم بگید من چند روزه دیگه بلیت دارم برای استانبول

عزیزم من چند روز دیگه دارم میرم استانبول  قیمت سیم کارت ها چطوره ؟ چطور میتونم بیرون از هتل هم ...

باید سیم کارت بخری...مهر لیر ۱.۷۰۰ بود قیمت حدودا ۱تومن بود الان لیر شده۳تومن

￵باران همه زندگیم
2706