2726
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984511 بازدید | 25326 پست
ببینید هتل هایی که بهتون گفتم رو همشو نرفتم ..
من سالهای قبل اول رفتم سور ملی که تو خیابان شیشیلی هست 5 ستاره بود .. ای بدک نبود ..

دفعه بعد رفتم هتل گلدن ایج 2

که این هتل با هتل لیون فضای مشترک داره .. یعنی لابی صبحانه و استخر و ماساز و خیلی چیزهاش مشترکه .. حتی از لابی طبقه اولش میشه تو هم رفت آمد کرد .. اما اطاقاش جداگانه است .. فقط بگم که لیون تقریبآ شبی 50 هزار تومان ارزونتره ...
سال بعدش که پارسال بود رفتم هتل تکسیم گونن .. تو همون تکسیمه .. خیلی تمیزه .. من این هتل رو فقط به خاطر باشگاه بدن سازی و استخرش انتخاب کردم ... اما اطاقاش خیلی کوچیک بود اما در عوض تمام وسایلش مثل تلوزیون ، تخت و ... امروزی تر و نو بود ..
بقیه هتل هایی هم که بهتون گفتم چون تو همون منطقه واقع شده روزی چند بار از جلوشون رد میشدم فقط ..توشونو دیدم معلوم بود که خوبن ..

کورش
1391/5/9 5:31 ب.ظ

سلام خانم فرزانه

من با آزانس آریا منش بلیط دارم ...

قیمت 9 شب و 10 روز با هتل لیونو بهم داده 1300000

البته با پرواز زاگرس .. تا حالا با این خط هوائی نرفتم .. اما میگن که بد نیست .. اما قیمت تورم فوق العاده خوبه .. مگه نه ؟

من با آزانس آریا منش بلیط داشتم ...

قیمت 9 شب و 10 روز با هتل گلدن ایج 1 و بهم داده 1300000

البته با پرواز زاگرس .. تا حالا با این خط هوائی نرفتم .. اما میگن که بد نیست .. اما قیمت تورم فوق العاده خوبه .. مگه نه ؟

سلام به تماممممممممم دوستان

ببینید پرواز زیاد مهم نیست ... چون 2.30 همش پروازه ..

حالا میخواد ماهان باشه یا ترکیش یا زاگرس و .....

اونجارو عشقه بابا ... حالا هر کی هر جوری و بهر قیمتی گرفته ، دیگه گرفته .. این هتلهایی هم که شما میگین همش خوبه .. تفاوت چندانی با هم نداره .. به اونجا فقط باید فکر کرد ..
من با آژانس آریا منش تور گرفتم .. قیمتهاش فوق العادس .. چون خودش پروازهای این ایام رو خریده و به آژانسهای دیگه میفروشه ..
021_88757383

مدیر آژانس آقای امیدی است .. بگین از طرف آقای حیدری معرفی شدیم .. اگه گرون داد به من خبر بدین من کمکتون میکنم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببینید هتل هایی که بهتون گفتم رو همشو نرفتم ..
من سالهای قبل اول رفتم سور ملی که تو خیابان شیشیلی هست 5 ستاره بود .. ای بدک نبود ..

دفعه بعد رفتم هتل گلدن ایج 2

که این هتل با هتل لیون فضای مشترک داره .. یعنی لابی صبحانه و استخر و ماساز و خیلی چیزهاش مشترکه .. حتی از لابی طبقه اولش میشه تو هم رفت آمد کرد .. اما اطاقاش جداگانه است .. فقط بگم که لیون تقریبآ شبی 50 هزار تومان ارزونتره ...
سال بعدش که پارسال بود رفتم هتل تکسیم گونن .. تو همون تکسیمه .. خیلی تمیزه .. من این هتل رو فقط به خاطر باشگاه بدن سازی و استخرش انتخاب کردم ... اما اطاقاش خیلی کوچیک بود اما در عوض تمام وسایلش مثل تلوزیون ، تخت و ... امروزی تر و نو بود ..
بقیه هتل هایی هم که بهتون گفتم چون تو همون منطقه واقع شده روزی چند بار از جلوشون رد میشدم فقط ..توشونو دیدم معلوم بود که خوبن ..
من با آزانس آریا منش بلیط داشتم ...

قیمت 9 شب و 10 روز با هتل گلدن ایج 1 و بهم داده 1300000

البته با پرواز زاگرس .. تا حالا با این خط هوائی نرفتم .. اما میگن که بد نیست .. اما قیمت تورم فوق العاده خوبه
2728
سلام مجدد

اطلاعات بالا برای سفر به استانبول فکر کنم بانداتزه باشه ... مخصوصآ لینک هایی که گذاشتم و حتمآ حتمممممآآآ برین ببینین و از روی نقشه هاش یه کپی با خودتون ببرین ..

اما خانم یکتا ... وسایل نقلیه اش تقریبآ تا 12 بازه ... اما سعی نکنید بیستر از این موقع دور از هتلتون باشین یا اگه هم بودین حتمآ با تاسی تردد کنین ..
سلام به خانم سیما

من تور ترکیبی رو اصلا پیشنهاد نمیکنم بهتون .. چون استانبول یه چیزه دیگس ... همه چی هم داره .. آنتالیا فقط آب تنی و هتل دیسکو مشروب و واسه مجردها هم که نگین دیگه ... اما استانبول هم گردشه هم دیدنیه هم خریییییییییید خوبی داره که هیچ کجا نداره ..

اما اواخر شهریور هوا به گرمی الان نیستش .. منم فکر کنم بار اول نیمه دوم شهریور رفتم هوا بدک نبود میشه شنا کرد و پارک آبی رفت ... اما سعی کننین به هفته اخر نیفته .. اما بازم میشه رفت .. البته از هواشناسی مرتب دنبال کنین .. چون ممکنه هفته آخر بارندگی ها شروع بشه ...
سلام اقای کورش ..... ما سری قبل که رفتیم استانبول هتل تایتانیک بودیم و خیلی راضی بودیم ولی امسال جا نمی ده ! شما می دونید که پارک رویال یا گلدن ایج 2 در چه سطحی هستند ؟
یا اگه هتل 4 ستاره خوب دیگه ای در حد تایتانیک می شناسید ممنون میشم معرفی کنید.

گلدن ایج 1 که ظاهرا دوستان راضی نبودند و کریستال رو هم به خاطر سر و صدای زیاد تائید نکردند.

ضمن اینکه حراج مراکز خرید تا اخر شهریور ادامه داره یا 15 شهریور تموم میشه ؟
توی خیابان استقلال دیسکو و بار زیاده ..
اهمشون خوبو امن هستن ..
اونجا برین بپرسین خودشون نشونتون میدن ..
ضمنآ در نظ داشته باشین که دیسکو ورودی داره .. اما نایت کلاپ و بار ورودی نداره معمولآ و همه سر میزاشون و یا فضای وسط میرقصن ...
چیزی که زیاده اونجا این چیزهاست ...
اما در مورد حراج که حتمآ تا آخر شهریور حراج هست ... چون آخر فصل داره نزدیک میشه و باید جنساشونو بفروشن دیگه .. الان که اوجش بود .. مخصوصآ منگو توس استقلال که همه چیو حراج کرده بود .. اما به نظر من دنبال جنس مارک دار رفتن تو اونجا اشتباهه .. جنسها همشون عالین .. حالا هر مارکی که میخواد باشه .. البته به جز لباس ورزشی که مارکدارش یه چیزه دیگس ... توی فوروم استانبول یه مغازه بزرگ به اسم BOYER هست که MULTI BRAND هست .. تمام برندها رو داره .. مدلهاشم با فروشگاههای برندی که خودشون جنس دارند مثل ماوی و یا رانگلر و یا لی و حتی آددیداس فرقی نداره .. اونجا که برین خیلی برندهارو یکچا دارین .. دو طبقه هست .. ما که هر سال کلی از اونجا خرید میکنیم فقط ..
اما اگه دنبال شلوار لی خوب و به قیمت هستین حتمآ MAVI اولویوم رو یه سر بزنین .. به غیر از رگال مدلهای جدیدش بقیش قیمتهاش نصف میشه ... مثلآ اگه مدل امسال رو زده باشه 120 لیر .. مدل پارسال و سالهای قبل رو میتونین 60 لیر بخرین ...
از ال سی که اصلآ نمیشه غافل شد .. همش خوبو به قیمته ... البته سالهای قبل که آدم میرفته با لیر 600 تومان عادت کرده امسال یه کم زورش میاد لیر 1250 تومان بده بخره .. اما چاره چیه !! اون جنسها اصلآ اینجا پیدا نمیشن .. نه کیفیتشون و نه قیمتشون ...

یه پیشنهاد دیگه دارم واستون که حتمآ برنامه سفر برای خودتون بگذارین .. چون وقت کم میارین ... برنامه حسنش به اینه که به چه کنم چه کنم امروز نمیافتین ...

راستی بزای کفش هم حتمآآآآ یه سری به فروشگاههای FLO بزنین ..
چون حراج خیلی خوبی دارن .. حتی کفشهای راحتی و مهمونیو ورزشی و ...
من یه شب از FL0 توی استانبول برای خرید چند تیکه کفش و لباس ورزشی که شده بود 170 لیر .. 95 لیر پای صندوق پرداخت کردم ... خدار رو شکر هم خرید خوب بود هم گردش و هم خوردو خوراک ... اما یه پیشنهاد دیگه .. اگه تونستین یه وعده غذای ایرونی کنسرو شده برای خودتون ببرید که اگه هوس کردین مثلآ قیمه یا قورمه بخورین بی نصیب نباشین ..
برای کسائی که بار چندمه میرن استانبول باید بگم که گوشی موبایلشونو که میخوان با خودشون ببرن اگر سالهای قبل با اون گوشی رفته باشن توی ترکیه گوشیو حتمآ باید REGISTER کنن و الا نمیتونن سیم کارت ترکیه داخلش بندازن و اگه بخوان بندازن 120 لیر هزینه REGISTERE .. من که گوشی ایرانمو روشن کردم و همراه اول هم بهم بخاطر ورود به ترکیه پغام داد و گفت .. هزینه مکالمات در ترکیه تخفیف داره دقیقه ای 2500 تومان با ایران و با ترکیه 700 تومان و پیامک 500 تومان ... اما دو روز آخر بعلت بالا رفتن هزینه میاندوره ام گوشیم یکطرفه شد ... معلوم شده که همش دروغ بوده و تخفیفی در کار نبوده .. بهتره یه گوشی که تا حالا پاش به ترکیه نرفته با خودتون ببرین ...
یه ترک سل توش بندازین و اونجا اگه همسفر دارین باهاشون تماس بگیریرین و اگه خواستین برین کال شاپ با ایران صحبت کنین و یا اینکه بگین از ایران بهتون زنگ بزنن ...
هتل امسال من گلدن ایج 1 بود .. راضی بودم ... اما هتل تکسیم گونن که پارسال بودم کوچیک تر بود اما وسایلش خیلی نو تر و بهتر بود ... برای کسائی که نمیخوان از استخر روباز اهتل استفاده کنن به نظر من GREEN PARK TAXIM و گلدن ایج 2خیلی خوبه .. اطاقاش خیلی بزرگه ... مخصوصَآ برای کسائی که بچه کوچیک داشته باشن ..

از رفتن به دیسکوهای منطقه اکسارای و لالعلی بشدت پرهیز کنین .. اونجه برای خرید رفتن هم به نظر من مفت گرونه ...

توی تکسیم و اطرافش همه چی پیدا میشه ...
2706