2733
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984764 بازدید | 25326 پست

سلام جناب مهرگان ایا هنوزم تو این سایت پاسخگویی دارید؟ اگه هستید لطفا به من کمک کنین . ما دو خانواده و هفت نفریم میخواییم بیایم برای ۷ روز ترکیه و ۴ روز استانبول ۳ روز ازمیر برای رزرو هتل گیج شدیم قیمت هتلهایی که میشناسیم خیلی زیاده از طرفی مکان و تمیزی برامون مهمه به نظرتون هتل یا سوییت یا اجاره خونه کدوم برای شرایط ما بهتره ایا مکانهای غیر از هتل هم تمیزه؟ هتل نور و ضیا سوئیت هست یا اتاق میده کیفیتش چطوره و قیمتش ؟ لطفا اگه ممکنه کمکم کنین . سپاس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مراکز تفریحی: 1// میدان هیپوریوم: 2// مسجد سلطان احمد: (بدون ورودی) ترانوای زیتون بورنو – کاپاتا ...

سلام مونا من ۲ روز بیشتر استانبول نیستم ۱ روز بیشتر وقت برای استانبول گردی ندارم پیشنهادتون چیه کجاها در الویت باشن که حتما برم

به نظرم اگه خواستید قیمت نبشی تور استانبول  بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من باهاشون تور رفتم کانتراش خیلی پیگر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم

2728

به نظرم اگه خواستید قیمت نبشی تور استانبول  بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من باهاشون تور رفتم کانتراش خیلی پیگر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم

بچه ها به نظرم اگه خواستید قیمت تور اروزن و باکیفیت  بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من ازشون تور گرفتم کانتراش خیلی پیگیر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم.

لینکشون را برای تشکر اینجا می گذارمقیمت روز   تور ارزون و خوب  26709011

بچه ها به نظرم اگه خواستید قیمت تور اروزن و باکیفیت  بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من ازشون تور گرفتم کانتراش خیلی پیگیر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم.

2738

مراکز تفریحی: 1// میدان هیپوریوم: 2// مسجد سلطان احمد: (بدون ورودی) ترانوای زیتون بورنو – کاپاتا ...

سلام ما قصد مهاجرت داریم برای یک سال خرج زندگی تا وقتی ک ادم ی کار درست و حسابی پیدا کنه چقد لازمه؟اجاره و خوردوخوراک و پوشاک و اب و برق و...میشه لطفا راهنماییم کنی؟

سلام

به نظرم خیلی جالب میشه که با ماشین خودمون یا با یه ماشین اجاره ای بریم ترکیه که شهر به شهر بگردیم.

تو مجله خودرویی خودرو45 روش مسافرت به خارج از کشور با ماشین و استفاده از ماشین اجاره ای اومده؛ خوندنش کمک خوبیه.

2706