2410
2553
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4946506 بازدید | 66436 پست
گوش پاك كن اوردم بيرون ديدم يه نخ سفيد خوني بهش چسبيدع

خونش ادامه نداشته باشه اشکال نداره 

با ویتامین آ توشو چرب کن

من دیروز اتفاقا از دکترم پرسیدم گفتم کی میفته این بخیه های داخل بینی گفت 5-6 ماه دیگه گفتم گوش پاک کن خونی بشه اشکال داره گفت نه چربش کن 

باز از دکترت بپرس چون زود افتاده گره بینیت اصلا سمتی که بخیه داری به هیچ وجه با گوش پاک کن فشار وارد نکن 

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قشنگ من ماهی یه بسته 200 تایی گوش پاک کن پنبه ریز مصرفمه   فک کنم باید برم کارتنی بخرم ارزونتر بیفته بصرفه  

2456
[QUOTE=97621729]خونش ادامه نداشته باشه اشکال نداره  با ویتامین آ توشو چرب کن من دیروز اتفاقا از ...

فک نکنم باابا با یه نخ بخیه!

فردا زنگ بزن دکترت بپرس اگه نگرانی

ولی من گوش پاک کن بخوره به بخیم دردم میگیره واسه همین اصلا اون وری تمیزش نمیکنم

من امروز رو مُد این بودم که بینیمو دوست نداشتم    

سلام عزیزم

ببخشید چندتا سوال داشتم

من میخام‌پیش حسنانی عمل کنم بینیم استخونی و‌سرش غضروفی و گرد

کارهای پیجش رو خیلی دوس‌ داشتم

شما از عملت راضی هستی در کل؟ و اینکه کی عمل کردین و هزینه ش چقدر شد؟

من امروز رو مُد این بودم که بینیمو دوست نداشتم    

عزیزم به این مودها توجه نکن

ورم بینیت باعث میشه هرروز شکلش عوض بشه...

بینی تو عالی شده دختر.

برو لذت ببر از زندگی و شکر خدا کن. 🌷😊

مطب‌گردي‌ها: ثابتي(ص2597)؛ مجلسي(ص2578)؛ حسناني(ص2597و ۲۶۴۰و ۲۷۱۷و 2720)؛ سامی(ص۲۶۲۵و ۲۶۵۹و 2677و ۲۶۷۵و 2699و ۲۶۸۲)؛ ابیانه(ص۲۶۲۴و ۲۶۲۲و 2696و 2759)؛ نوری(ص۲۶۸۷و ۲۶۴۶)؛ نادریان(ص۲۶۴۷و ۲۷۴۴)؛ برادران(ص۲۷۲۱و ۲۷۳۷‌و۳۰۲۶و۳۰۴۶و3048و3067 و۳۰۶۹)؛ رجایی(ص۲۷۴۶و ۲۷۴۷و ۲۷۶۲)؛ غلامرضااحمدي (ص2761) لیست‌خرابکارها ۲۸۹۵) نکات‌مطبگردی(۲۷۸۴و 2903 و۳۰۳۹ و۳۰۷۳)- وسایل‌موردنیازعمل(۲۸۰۶)- شب‌عمل (2773و ۲۷۸۷)- شرح‌حال‌بعد‌عمل: (۲۷۸۰و 2782و ۲۷۸۳و ۲۸۰۵و ۲۸۱۱و ۲۸۱۸و ۲۸۱۹و ۲۸۲۹و ۲۸۳۰و 2839و ۲۸۴۰و 2848و 2858و 2862و 2878و 2889و 2893و 2894و ۲۹۰۰ و2923 و 2924 و 2926 و ۳۰۴۳ و۳۰۵۶)- اولین‌پست(۲۵۴۸). مهمونی اشتراک تجربه(از ۳۰۱۱ تا...)!   
2714

سلام به همه من امروز رفتم پیش اصفی مشاوره ....مطبش خیلی شلوغ بود ...سه تا از مریضاش امروز یه هفته میشد که عمل کردن دوتان کبودی نداشتن اما یکیش داشت به طوری که حتی تو چشمشم خون لخته بود ....اما دماغاشون واقعا زیبا بود اخلاق منشیش خوب بود ....اخلاق دکتر که حرف نداشت خیلی مهربون و منطقی ...عکس گرفت و گفت تقریبا۱۴روز دیگه طراحی میکنم برات ببینی چطور میشه....

وقتی کسی هدفی را غیر از آنچه همه دارند دنبال کند می‌گویند :یا خداست   یا شیطان   
سلام عزیزم ببخشید چندتا سوال داشتم من میخام‌پیش حسنانی عمل کنم بینیم استخونی و‌سرش غضروفی و گرد ک ...

سلام 

عکسای قبل بعدم تو چند صفحه گذشته میتونی پیدا کنی 

من در کل راضیم ورماش بره ایشالله نتیجه نهایی رو میگم  ولی  بازم میگم عمل بینی خیلی سلیقه ای و ریسکیه باید بری مطبش ببینی خوشت میاد از کاراش یا نه یا ویزیت میشی بهش بگی نمونه بینی خودت رو داره که عمل شده باشه ببینی بعدش چجوری میشی 

اون چیزی که واقعا خوشم میاد حسنانی داره تعهد کاریشه و اخلاقش 

از من 13 میلیون گرفت 

من انحرافم داشتم البته کم بود انحرافم مشکل تنفسی نداشتم اصن نمیدونستم انحراف دارم 

عزیزم به این مودها توجه نکن ورم بینیت باعث میشه هرروز شکلش عوض بشه... بینی تو عالی شده دختر. برو ...

من همش نگرانم این ورمه رو استخونه قوز نباشه   حالا ببینیم چیکارش میکنه گفت دو ماه صبر کنم 

سلام  عکسای قبل بعدم تو چند صفحه گذشته میتونی پیدا کنی  من در کل راضیم ورماش بره ایشالله ...

ممنونم که جواب دادی عزیزم، شما تازگی ها عمل کردین؟ منم حس میکنم کمی انحراف دارم 😣

2706