2703
2553
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4946540 بازدید | 66436 پست
دوست عزيز نه متاسفانه. ولي همونطور كه تو متنهاي قبلي هم گفتم، اگر با خود دكترتون از نظر اخلاقي ميتون ...

سلام خامم دکتر شما دکتر جهاندیده رو میشناسید یکشنبه وقت عمل دارم خیلی خیلی استرس دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها دکتر عابدین رو کسی میشناسه؟ چیزی راجبش نشنیدین؟ یا مطبش نرفتین؟

دختر دایی من زمستون گذشته پیش عابدین عمل کرد دماغ دختر دایی من از این عقابی بزرگها با انحراف به چپ بود  والا تا جایی که به صورتش بیاد کوچیک کرده بود ولی خود دختر دایی من کوچکتر دوست داشت ایراد های دماغ  رو هم برطرف کرده بود تنها نکته ایی که دیده میشود که یکم دلچسب نبود کم نوک بینی بود یه کم از قسمت پایین یه قوس داشت  اما در کل دماغ کاملا طبیعی  بود

عکس های پیچ اینستاش واقعا شبیه کارهاش هست تازه به نظرم عکسها خیلی خوب نیستن اون نمونه ایی که من دیدم خیلی طبیعی  و خوب بود قیمتش هم خیلی خوب بود 6 یا 7 گرفته بود جوون و جویای نام هست

2720

بچه ها سلامممممم

من اومدم با کلی خبر!!

اول بگم توروخدا به کسانیکه فکر میکنن عمل بینی خیلی سادست، بگید و بگیم لطفا بررسی کنید توروخدا بررسی کنید.

امروز توی مطب گردی با یه خانم محترم و مهربون آشنا شدم. از تجربیاتشون گفتند و اینکه دکتر فرزام (اگه بشه اسم دکتر رو اورد برای چنین ادمی) چه بر سر زیبایی ایشون اورده.

ببینید عکسهای بینی ایشون بعد از عمل فرزام:

مطب‌گردي‌ها: ثابتي(ص2597)؛ مجلسي(ص2578)؛ حسناني(ص2597و ۲۶۴۰و ۲۷۱۷و 2720)؛ سامی(ص۲۶۲۵و ۲۶۵۹و 2677و ۲۶۷۵و 2699و ۲۶۸۲)؛ ابیانه(ص۲۶۲۴و ۲۶۲۲و 2696و 2759)؛ نوری(ص۲۶۸۷و ۲۶۴۶)؛ نادریان(ص۲۶۴۷و ۲۷۴۴)؛ برادران(ص۲۷۲۱و ۲۷۳۷‌و۳۰۲۶و۳۰۴۶و3048و3067 و۳۰۶۹)؛ رجایی(ص۲۷۴۶و ۲۷۴۷و ۲۷۶۲)؛ غلامرضااحمدي (ص2761) لیست‌خرابکارها ۲۸۹۵) نکات‌مطبگردی(۲۷۸۴و 2903 و۳۰۳۹ و۳۰۷۳)- وسایل‌موردنیازعمل(۲۸۰۶)- شب‌عمل (2773و ۲۷۸۷)- شرح‌حال‌بعد‌عمل: (۲۷۸۰و 2782و ۲۷۸۳و ۲۸۰۵و ۲۸۱۱و ۲۸۱۸و ۲۸۱۹و ۲۸۲۹و ۲۸۳۰و 2839و ۲۸۴۰و 2848و 2858و 2862و 2878و 2889و 2893و 2894و ۲۹۰۰ و2923 و 2924 و 2926 و ۳۰۴۳ و۳۰۵۶)- اولین‌پست(۲۵۴۸). مهمونی اشتراک تجربه(از ۳۰۱۱ تا...)!   

بچه ها من امروز رفتم مطب دکتر حسنانی

اول بگم جا پارک پیدا کردن اونجا خودش یک موفقیت بزرگ محسوب میشه و اگر تونستید جای پارک پیدا کنید حتما خودتون رو یه بستنی مهمون کنید 😁☝️

مطب شلوغ..

یک خانمی رو دیدم بینی شون عمل بود (به بینی تر تمیز و فانتزی و بسیار کوچک) اما اونچه شدیدا جلب توحه میکرد عدم رعایت اندازه ها و نسبتها در صورت ایشان بود. پشت لب بسیارررررر بلند و عجیب! طول بینی بجای یک سوم صورت شده بود یک چهارم صورت.

تعجب کردم که چرا چنین موضوع ساده و کلیدی رعایت نشده!

سه تا خانم منشی نشسته بودند. بینی دوتاشون بسیار تابلو عملی بود که من خوشم نیومد و وقتی پرسیدم گفتند پیش دکتر حسنانی عمل کردند.😐

یکی شون بینی شیک و قشنگی داشت و ازش پرسیدم گفت من عمل نکردم اصلا! 🤔

خلاصه با ذهنیتی که من پیش‌تر از حسنانی داشتم اونچه دیدم برام عجیب بود!

کسی عمل کرده ندیدم. اکثرا اومده بودند برای ویزیت و مشاوره عمل.

فقط یه دختر جوان دیدم که گفت ۴ ماهه عمل کرده. بینی گوشتی شدیددددددددد، اتفاقا عکسش در اینستاگرام دکتر هم هست. خب به نسبت خودش و شرایطش بد نبود، ولی خیلی هم نظری ندارم چون هنوز بسیار ورم داشت.

خلاصه تا الان حسنانی کمی ناامیدم کرد؛ اما من به این یکبار اکتفا نمیکنم، انشاله دوباره میرم مطبش تا نمونه ببینم.

مطب‌گردي‌ها: ثابتي(ص2597)؛ مجلسي(ص2578)؛ حسناني(ص2597و ۲۶۴۰و ۲۷۱۷و 2720)؛ سامی(ص۲۶۲۵و ۲۶۵۹و 2677و ۲۶۷۵و 2699و ۲۶۸۲)؛ ابیانه(ص۲۶۲۴و ۲۶۲۲و 2696و 2759)؛ نوری(ص۲۶۸۷و ۲۶۴۶)؛ نادریان(ص۲۶۴۷و ۲۷۴۴)؛ برادران(ص۲۷۲۱و ۲۷۳۷‌و۳۰۲۶و۳۰۴۶و3048و3067 و۳۰۶۹)؛ رجایی(ص۲۷۴۶و ۲۷۴۷و ۲۷۶۲)؛ غلامرضااحمدي (ص2761) لیست‌خرابکارها ۲۸۹۵) نکات‌مطبگردی(۲۷۸۴و 2903 و۳۰۳۹ و۳۰۷۳)- وسایل‌موردنیازعمل(۲۸۰۶)- شب‌عمل (2773و ۲۷۸۷)- شرح‌حال‌بعد‌عمل: (۲۷۸۰و 2782و ۲۷۸۳و ۲۸۰۵و ۲۸۱۱و ۲۸۱۸و ۲۸۱۹و ۲۸۲۹و ۲۸۳۰و 2839و ۲۸۴۰و 2848و 2858و 2862و 2878و 2889و 2893و 2894و ۲۹۰۰ و2923 و 2924 و 2926 و ۳۰۴۳ و۳۰۵۶)- اولین‌پست(۲۵۴۸). مهمونی اشتراک تجربه(از ۳۰۱۱ تا...)!   

بچه ها پیش ثابتی هم رفتم.

شلوغ بود، چندتا خانم با بینی چسب زده دیدم. تقریبا همه شون یه شکل بودند. شکل بینی‌شون بعد عمل مطابق سلیقه من بود، من واقعا دنبال همون مدل هستم.

اما فکر میکنم الیساجان درست میگن؛ حس میکردم تمیز نیست، بخیه ها تمیز دوخته نشده بود. سوراخها هم تابه‌تا بود که البته دکتر گفته بود بخاطر ورم هست.

ایشون انتخاب من نبود و نیست اما چون با دکتر حسنانی توی یک ساختمان هستند یه سر زدم بهش.

راستی منشی گفتند ثابتی ۵ یا ۶ عمل در روز رو معمولا انجام میدهند

بچه ها من امروز رفتم مطب دکتر حسنانی اول بگم جا پارک پیدا کردن اونجا خودش یک موفقیت بزرگ محسوب میشه ...

سلام عزیزم. مرسی واقا ممنون که با دقت  توجه کردی و تمام نکات و در نظر گرفتی انگار خدایی من رفتم مطب😘😘😘 

2714

سلام دوستان عزیزم

اللن داشتم صفحات آخر تاپیک رو میخوندم

بینیتون عالی شذه بود شیوا خانم، مبارکتون باشه

آقا نوید بینی شما هم از نظر من خیلی خوووب بود

میم عزیز بینی شما هم عالی بود

من خودم سال 92 شیراز پیش دکتر مصباحی عمل کردم و فوق‌العاده ناراضیم

الان دنبال ی دکتر خوب تهرانم

ایشالا منم بزودی دکترمو پیدا کنم     

بچه ها سلامممممم من اومدم با کلی خبر!! اول بگم توروخدا به کسانیکه فکر میکنن عمل بینی خیلی سادست، ب ...

وای فرزام دوست منم افتضاح عمل کرده یعنی دماغ خودش بهتر بود تا بعد عمل هر بارم میره پیشش بهش میگه گوشتی بودی ورمه میره 

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
بچه ها من امروز رفتم مطب دکتر حسنانی اول بگم جا پارک پیدا کردن اونجا خودش یک موفقیت بزرگ محسوب میشه ...

اوه یادم رفت بهت بگم اونجا اصن ماشین نمیشه برد منم نمیبرم با اسنپ میرم همیشه اصلا جا پارک نیست 

منشیاش خیلی باحالن اون یکی که قد بلنده کلا انکار میکنه بینیش عملیه اون یکی  دیگه من اصن ازشون نپرسیدم با حسنانی بودید یا نه چون اصن فرم عمل های بینی حسنانی اینجوری فانتزی نیست اون یکیم که وسط میشینه کلا عمل نکرده مشخصه قشنگ

گفتم بهت که سه شنبه ها مریضای عملیش اکثرا میرن ویزیت

اونایی که پشت لب بلندی دارن معمولا باید با عملشون عمل سانترال لب انجام بدن چون اون افتادگی نوک بینی رو که بر طرف میکنن پشت لبشون بلندتر دیده میشه 

من خودم پشت لبم کوتاه بود واسه همین الان که نوکش رفته بالا افتادگیشو گرفته تازه پشت لب پیدا کردم 

دیروز که من رفتم قشنگ 10 نفری بودیم که عملی بودیم و چسبمونو باز کردیم عکس گرفت ویزیت شدیم

ولی در کل بینی کاملا سلیقه ایه و یه عمل ریسکی 

یه سوال  اگر بعد سه هفته عمل بینی بخیه داخل بینی باز شه (داشتم با كوش پاك كن تميز ميكردم بينيم ...

باز نمیشه گره هاش میفته 

به من گفت تا 5-6 ماه طول میکشه تا بیفته بخیه ها

اوه یادم رفت بهت بگم اونجا اصن ماشین نمیشه برد منم نمیبرم با اسنپ میرم همیشه اصلا جا پارک نیست  ...

اره شیوا جان فکرکنم باید دیروز میرفتم. امروز کسی نبود.

من در کل نظر ندارم هنوز..

با توجه به اینکه بینی شما و اکثر بینی‌های پیج ایشون بسیار عالیند لذا این شانس رو بخودم میدم که یکبار دیگه هم برم مطبشون. 😁☝️

2706