2737
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4953023 بازدید | 66442 پست
خانم دل آرام امیدوارم مشکلتون حل بشه،احتمالا آلرژی باشه و به هوای سرد...یه مقدار زمان بدین شاید خوب ...

ممنونم بابت همدرديت ..

خیلی ناراحتم خیلی ،همش میگم کاش ظاهر قبلی داشت ولی راحت نفس ميکشيدم 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم قشنگ درکت میکنم چی میگی. دقیقا هفته پیش که بهش اس ام اس زدم برای اردیبهشت وقت خواستم گفت هزینه ...

متاسفانه تا خرداد نمی تونم . دبیرم و سختمه بین بچه ها چسب بزنم ضمن اینکه نیاز به استراحت دارم که مرخصی نمیدن . قبل عید خوب بود که همسرم راضی نیست میگه باشه برای تابستون . 

به نظر من انتخاب جراح بینی برمیگرده به سلیقه . من کارهای ابیانه رو پسندیدم و کم ایرادتر از بقیه دیدم . چون من بینی خیلی طبیعی می پسندم . اکثر ناراضی های ابیانه کسانی هستند که تغییرات بیشتری رو انتظار داشتند . ضمن اینکه به نظرم هیچ وقت نباید بینی اولیه رو نادیده گرفت . بعضی ها انتظار معجزه دارند .

2731

بچه ها من با جهان میخوام عمل کنم  من دی ماه ویزیت شدم دکتر گفت برات جور میکنم قبل عید عمل کنی اسمم به منشیش دادم . قرار بود زنگ بزنه که نزد بش پیغام دادم کار من چی شد میگه اگر خالی شد ...... الانم که دکترای دیگه وقت نمیدن موندم چیکار کنم  ..اعصابم خرد شده  

2738
راستي من بشت در اطاق عمل عجب نمونه هاي زيبايي از. كاراي يحيوي ديدم، يكي از يكي بهتر، خيلي جالبه سيست ...

من چند وقت پيش نظرم رو يحيوي بود اومدم اينجا از بس از دكتراي ديگه تعريف شنيدم دو دل شدم ،رفتم كار بعضيارو ديدم و خيليارم از طريق اينستا ديدم اما اخر سر از هيچكدوم خوشم نيومد و باز برگشتم سر خوان اول ،نميدونم چرا اما يه جورايي بهش اطمينان دارم ،البته ناگفته نمونه من دماغم گوشتيه و هر دكتري گوشتيش خوب نميشه

سلام خانم دلتنگی.من کلا پیش دکتر حسنانی و یحیوی رفتم.چون کار طبیعی میخوام و کارشون رو پسندیدم دیگه جاهای دیگه نرفتم.من همه صفحات مربوط جراحی بینی رو از اول خوندم و تقریبا بعد از عمل بینی باید برم لیزیک چشم.یحیوی مثل دکترای دیگه ناراضی داره. نظرات منفی مال سالهای پیش بود و من مثلا با یکیشون که تازه صحبت کردم گفتش الان خیلی راضیه.درصورتی که سال ۹۳ نوشته بود تقارن نداره و این حرفها.یعنی منظورم اینه که فقط گذر زمان و از بین رفتن ورم میتونه نشون بده کار دکتر بد بوده یا نه.که متاسفانه کاربرا بعدش دیگه نمیان بگن راضی هستن یا نه.توی سال اول اصلا نمیشه فهمید از عمل راضی هستی یا نه.خلاصه من با یحیوی وقت گرفتم و منتظر روز عمل هستم.اونور عید هم قیمتها خیلی میره بالا.اگر تصمیمتون نهاییه زودتر اقدام کنین.موفق باشین

سلام خانم دلتنگی.من کلا پیش دکتر حسنانی و یحیوی رفتم.چون کار طبیعی میخوام و کارشون رو پسندیدم دیگه ج ...

خيلي ممنون عزيزم ،پس شمام با يحيوي هستين،چندم عمل دارين؟دقيقا همينطوره كه گفتين ،بعضيا الكي بهونه ميگيرن واقعا  ولي خب همه دكترا ممكنه كه خطا داشته باشن ،ايشالله كه ما به مشكل نخوريم 

من ۲۲ اسفند عمل دارم.خیلییی استرس دارم.خصوصا وقتی خوندم آقا نوید واسه بیهوشی توی همون بیمارستان مشکل داشتن.اما همونطور که خودتون گفتین به دکتر اعتماد کردم.واقعا خیلی واسه خوندن صفحات اینجا وقت گذاشتم.دیدم از یک زمانی به بعد فقط نقل قول اینکه یحیوی ناراضی داره،هست وگرنه کسی نیومده بگه من ناراضیم.حالا ما امتحان میکنیم میایم بعد از یکسال راستش رو میگیم🤪

سلام دوستان. من تا الان ۴ تا دکتر رفتم( ابیانه_قارونی_بصام_عباسی) نتونستم انتخاب کنم هنوز متاسفانه دست رو هرکی میذاری یه مشکلی داره😔 الانم مطب دکتر میلانی نشستم یک نمونه عمل شده هم بیشتر ندیدم که طبیعی بود و ساده. خسته شدم دیگه

2706