2703
2553
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4946614 بازدید | 66436 پست

[QUOTE=82776637]سلام خدمت دوستانم خدا روشکر من امروز با وجود استرس فراواااان رفتم بیمارستان یاس سپید و با دکتر قارو ...[/QUOTE

بسلامتي ايشالله كه عملتون موفقيت اميزه ،بينيتون گوشتي بود؟]

من خیلی وقته به این تاپیک سر میزنم. شما تا اونجایی که یادمه ابیانه از انتخابای اولتون بود . اگه قصدت ...

سلام به همگی

اول از همه بینیتون مبارک باشه ایشالا زودی خوب شین و بهترین نتیجه رو بگیرین🌷

منم امروز رفتم با ابیانه برای آخر فروردین اوکی کردم. هنوز دو ماه مونده ولی من از الان خیلی ذوق دارم😁 هزینه هم همون 8 تومن شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام خدمت دوستانم خدا روشکر من امروز با وجود استرس فراواااان رفتم بیمارستان یاس سپید و با دکتر قارو ...

خوشحالم از اینکه راحت عمل را راحت انجام دادین،وهمچون حتما زیاده،هروقت صلاح دونستين عکس بزارین، معلوم هست چیکار. کرده دکتر با بینی تون؟راستی اون دوتا باهاشون حرف زدین، 

2714

دوستان یه سوال داشتم

میدونم الان بعد از دو روز اظهار نظر در مورد فرم بینی خیلی زوده اما احساس میکنم نوک بینیم کمی بالاست 

اونهایی که عمل کردن نظرشون چیه؟

بعو از برداشتن گچ و گذشت زمان بینی پایین تر میاد؟

سلام به همه، من بعد مدتي دوباره شروع كردم به جستجو و بلاخره دكتر مورد نظرمو پيدا كردم

دكتر امين امالي و دكتر سازگار، هردوشون دكتراي بسبار خوبي هستن، دكتر امالي استاد قاروني هم بوده 

احتمال بيشتر با امالي عمل كنم براي ٢٠ فروردين هزينشونم ١١ تومن هست و كلا دو هفته چسب ميدن 

دكتر سازگار هم خيلي جالبه سيستموشون، كلا چسب نميدن بعد عمل، فقط يك هفته اتل و بعدش خلاص، تامپون هم نميزارن

دكتر سازگار دكتر پزشك قانوني هستن و اكثر كساني كه به مشكل نيخورن اول بايد برن پيش ايشون 

خلاصه خيلي تحقيق كردم ايشالا كه خوب باشه ديگه.

خيلي ايدفه سخت نميگيرم، هرچه بادا باد

دكتر ديگه ايي كه رفتم دكتر باستاني نژاد بود كه ايشون رييس كلينيك بيمارستان امير اعلم هستن و بسسسسسيار با سواد و كار بلد هستن، البته من عمل اول ايشونو خيلي دوست نداشتم ولي كار ترميمشون تو ايران اوله ، كساني كه در اثر تومور و تصادف بينيشونو از دست دادن من ديدم از استخوان مغز سرشون براشون بيني دوست كردن . بنظرم بيشتر درمانگر و ترميمكار خيلي خوبي هستن براي دوستان ترميمي

انشالله با سلامتی اقا نوید بچه ها در مورد سوال من کسی راهنماییم نکرد الان حس میکنم نوک بینیم بالاس ...

عزیزم من هنوز عمل نکردم ولی تا جاییکه میدونم قطعا میاد پایین.مال همه اولش همینطوره.اصلا جای نگرانی نیست

2706