2737
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4953022 بازدید | 66442 پست
ایشاا... نتیجه عالی بگیری مثل دختر آبی. منم بچم اول مهر کلاس اول دبستان میره. تا یه مدت درگیر درس و ...

دختر منم میره اول...من بینیم استخونیه ولی بینی دوستم گوشتی.

چه لذتی بالاتر از اینکه اسمت قسم راست یک نفر باشد...؟!

دیروز خیلیا رو ما دیدیم.هم اونایی که تازه عمل کرده بودن هم اونایی که یکی دو ماه میگذشت.واقعا همشون عالی بودن نمیشد ایرادی گرفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای عالیه. من خیلی ساله میخوام عمل کنم اما از نتیجه می ترسیدم و دکتر خاصی رو انتخاب نکردهودم اما نمیدونم چرا انقد از دکتر احمدی ندیده خوشم اومده.  حتی هنوز هیچ کیس واقعی از عملاشو ندیدم.

خیلی دلم میخواد زودتر بتونم باهاش عمل کنم.

بوی دود می آید! انگار عمرمان پای این دنیای مجازی می سوزد....
وااای عالیه. من خیلی ساله میخوام عمل کنم اما از نتیجه می ترسیدم و دکتر خاصی رو انتخاب نکردهودم اما ن ...

تازه بری مطبش بیشتر خوشت میاد.نمیدونم چه جوریه که هرکی میره مطبش دیگه جای دیگه نمیره

2728
سلام من شنبه عمل کردم  خیلی میترسم بد دربیاد 😭😭😭 الان احساس میکنم خیلی سرش بالاس  میت ...

عزیزم اون مال اولشه بعدا که گچ برداری و شروع کنی چسب زدن یواش یواش سرش میاد پایین و حالت خودشو پیدا میکنه. نترس اصلا

شاید فردایی نباشه 💙
2738
وااای عالیه. من خیلی ساله میخوام عمل کنم اما از نتیجه می ترسیدم و دکتر خاصی رو انتخاب نکردهودم اما ن ...

ندیده دوسش داری ببینی که دیگه هیچی تموم انقدر که دکتر ماهیه و نظرتو جلب میکنه. دستشم خیلی سبکه خدایی هرچی بگم کم گفتم اگه اقای دکتر نبود حتما من کلی ماچش میکردم بابت این دماغی که ساخته 😄😄😄😃

شاید فردایی نباشه 💙
خیلی ممنون عزیزم  بعد تا کی باید طاق باز بخوابم ؟؟

ببین تا وقتی گچتو باز میکنی باید طاق باز بخوابی بعدشم بهتره هفته بعدشم طاق باز بخوابی اما اگه مثل من عادت نداری جوری به پهلو بخواب که بینیت با بالشت برخوردی نداشته باشه

شاید فردایی نباشه 💙
فداتشم عالی عالی ام .شنبه که رفته بودم مطب دکتر باورش نمیشد دو هفته گذشته میگفت انقدر خوب شدی فکر می ...

خب خدا رو شکر.خیلی خوشحالم برات...مال من که کنسل شد وگرنه دیروز تموم میشد میرفت😔

2706