2410
2553
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4946393 بازدید | 66436 پست

نظرتون درمورد دکتر کاظم زرگری چیه؟

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

كسي كار چندساله ديده از دكتر شاهين رجائيه؟

من خانمي رو ديدم منتها ٧ ماه بود از عملش ميگذشت با ايشون

عالي بود

كاراي اينستاشم دوس داشتم خيلي

ولي چون ترميمي هستم ميترسم پيش هر دكتري برم

تو رو خدا كسي اطلاعاتي داره از اين دكتر راهنمايي كنه

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رو بینیم خط افتاده انگار دفه قبل چسبو محکم زده.نه قوسی نه سربالایی.عکس بفرستم تروخدا ببینین درس میشه.البته بینیم استخون ازش زیاد برداشتن دکتر گفت پوست بینیت دو برابر استخوان مونده زمان لازمه فرم بگیره ولی من امیدی ندارم

2456
سلام خانوما من ده روزه عمل شدم یه بار موقع برداشتن اتل چسب زده بود اون موقع شوهرم بینیمو دید میگه خی ...

سلام ،مبارکتون باشه 

ده روز بعد عمل خیییلی زوده برای نظر دادن ،باید صبر کنید عزیزم ،دکترتون کی بوده ؟

2714

پیش ی جراح بینی دیگه ام برو ولی فکرنکنم عادی باشه. من هنوز عمل نکردم ولی خواهرشوهرم پارسال عمل کرد دماغش هموم فرم روز اوله تقریبا خیلی تغییرات نداشت

کنکور دارم خبر مرگم😢😢😢😢
چرا وقتی هیچ تجربه‌ای نداری تو دل مردم رو خالی می‌کنی؟

عزیزم تو ک تجربه داری دیدی فرم بینی عوض بشه.؟ بعدم گفتم بره ی جراح دیگه نشون بده. من دوستام چندتاشون عمل کردن دور وری هامم همینطور خودمم تایم عمل دارم. ولی بینی نباید بعد عمل شکلش و از دست بده اطلاعی نداره حرف نزن

کنکور دارم خبر مرگم😢😢😢😢
چرا وقتی هیچ تجربه‌ای نداری تو دل مردم رو خالی می‌کنی؟

همین مدلی بمونه اولا ک انگار قوز داره هنوز سوهان میکشع بعد یکسال دکتر دوما اگه از بین نرع با فیلر سعی میکنه درستش کنه.

کنکور دارم خبر مرگم😢😢😢😢
2706