2733
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4952778 بازدید | 66442 پست

سلام بعد از مدتها😄 من الان تقریبا هشت ماه از عملم با دکتر رجایی میگذره سر جمع راضیم که عمل کردم بینیم گوشتی با قوز و انحراف و شکستگی بود کسی از دوستان سوال داره خوشحال میشم کمک کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون از توضیحاتتون آخرش با احمدرضا رجایی عمل کردین؟عکس میذارین لطفا

بله عزیزم ولی عکس معذورم اینجا چون پاک کردنش کار حضرت فیل هست😃 خواستید خصوصی پیام بدین تو اینستا براتون می فرستم

2728
سلام بعد از مدتها😄 من الان تقریبا هشت ماه از عملم با دکتر رجایی میگذره سر جمع راضیم که عمل کردم بین ...

من خیلی سوال دارم عزیزم اما مهم ترینش اینه چطور دکتر رجایی رو انتخاب کردین؟ با مطب گردی و دیدن نمونه بالای یکسال؟ از عمل و تنفس بعدش بگین دکتر تو پیج میگن که بلافاصله بعد عمل میشه با بینی نفس کشید درسته صحت داره؟ اذیت نشدین ؟ در کل چطور بود؟ هزینه ؟ 

سلام بعد از مدتها😄 من الان تقریبا هشت ماه از عملم با دکتر رجایی میگذره سر جمع راضیم که عمل کردم بین ...

سلام منم بيني گوشتي دارم دكتر رجايي تو روز مشاوره به شما نگفتن تا چه حد بينيتون جمع ميشه؟

من احتمالا انتخابم رجاييه خيلي به راهنماييتون احتياج دارم

2738
من خیلی سوال دارم عزیزم اما مهم ترینش اینه چطور دکتر رجایی رو انتخاب کردین؟ با مطب گردی و دیدن نمونه ...

من دکتر رجایی تو یه گروه واتس اپ که بودم معرفی شد من بچه کوچیک داشتم نمی تونستم برم مطب گردی تو اینستا با مریض های قدیمی شون صحبت کردم و عکس دیدم ناراضی شدید حقیقت من ندیدم نمیدونم دیگه اکثر راضی بودن اونا هم که چندان راضی نبودن بابت کم نشدن سایز بینی شون بود 

من خیلی سوال دارم عزیزم اما مهم ترینش اینه چطور دکتر رجایی رو انتخاب کردین؟ با مطب گردی و دیدن نمونه ...

بعد از عمل بعضیا می تونن نفس از بینی بکشن ولی من نه ده روزی که اسپلینت تو بینیم بود من دو سه شب آخر فقط تو خواب می تونستم با بینی نفس بکشم ولی بعدش که بینی باز کردم عالی بود نه اصلا بینیم کیپ کرد نه تنفسم صدا دار بود نه تنگی نفس دارم خداروشکر 

2706