2737
2739
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4953311 بازدید | 66442 پست
سلام دوستان ، بینی من 9 ماهه شد!!! من قبلا هم گفتم که انحراف بسیار شدید و شکستگی و قوز و.. داشتم خلا ...

دوستان عزیز میشه اینم جواب بدید ممنونم لطفا

حالا که مُد شده ...!!کاربر سال 92 هستم..   
دوست عزیز سلام من ازشون نمونه کارهای خیلی خوبی دیدم. تیغه رو خیلی خوب جمع میکنن ولی به پروجکشن دست ...

عزيزم ممنونم كه جواب دادين

سارا جان كه ناراضي هستن مشكل زيبايي يا تنفسي دارن؟ 

مورد اينستا هم علت ناراضيتي دفرمه شدن بيني بود؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاکی زیاد داره.به کامنت های پیجش توجه نکن دکتر بی سوادیه

آخه ویدئو میزاره از عملاش اکثر دکترا عکس میزارن که اصلا نمیشه قضاوت کرد شاید فتوشاپ باشه پس به کی اعتماد کنیم

دکتر خوب و حاذق معرفی کنین دوستانی که مطب گردی میکنن لطف کنن

2731
عزيزم ممنونم كه جواب دادين سارا جان كه ناراضي هستن مشكل زيبايي يا تنفسي دارن؟  مورد اينستا هم ...

سارا جان مشکل زیبایی داشتن. مورد اینستا مشکل تنفسی و آبریزش بینی دارن

مطبگردی دکتر سامان (۲۶۸۳) ، دکتر گودرزی (۲۵۹۲)  ، دکتر ثابتی (۲۷۵۷)، دکتر ابیانه(۲۹۱۸)-شرح عمل (۲۹۷۶)- عکس قبل از عمل(۲۶۸۳)- عکس ۳ ماه بعد از عمل( ۳۰۴۰)
سارا جان مشکل زیبایی داشتن. مورد اینستا مشکل تنفسی و آبریزش بینی دارن

مررسي ربكا جان 

ديشب اتفاقا سرچ كردم، خانم سارا از ظاهر بيني، فرم چشم و حتی نوع پوست بعد عمل ناراضی هستن اما هیچ عکسی ازشون نبود

ا

مررسي ربكا جان  ديشب اتفاقا سرچ كردم، خانم سارا از ظاهر بيني، فرم چشم و حتی نوع پوست بعد عمل ن ...

بله منم از ایشون عکسی ندیدم البته یکی از خانم ها نوشته بود ظاهرا دکتر رجایی از سارا خانم به پلیس فتا شکایت کردن و یه سری از پست هاشون از سایت پاک شده

مطبگردی دکتر سامان (۲۶۸۳) ، دکتر گودرزی (۲۵۹۲)  ، دکتر ثابتی (۲۷۵۷)، دکتر ابیانه(۲۹۱۸)-شرح عمل (۲۹۷۶)- عکس قبل از عمل(۲۶۸۳)- عکس ۳ ماه بعد از عمل( ۳۰۴۰)
من چندتا کار ازش دیدم برا چندسال قبله بنظرم بزار جزء گزینه هات  چندنفر انتخاب کن یه مدت وقت ب ...

مرسی عزیزم

اون نمونه ای که من دیدم خیلی خوب بود

اون مریض هم از طریق دوستش معرفی شده بود

مطب گردی => دکتر نادریان و دکتر نوری (صفحه 2773) ، دكتر احمدي ( صفحه ٢٩٤٨ ، 2961) ، دكتر سجاديان و دكتر پريسا اميديان (صفحه ٢٩٥٢)  ، دکتر عامری ( صفحه 2961 )  ، دکتر جهانیان (2967)، دكتر نجات پور (٣٠٩٠) ، دكتر كاميابي (صفحه ٣٠٩٦)  ، جراحی دکتر کامیابی (5شهریور 99)
2738

ببخشید دوستان اینجا کسی هس با حسین رسول پناه عملی داشته باشه بینیم استخوانیه و شکستگی داره ک با یه عمل سر پایی جا انداختنش شهرستانم دنبال دکتر خوب میگردم کسی میشناسه ایشونو یا ناراضی هستش اطلاع بده ک از لیستم خذفش کنم یا اگه دکتر خوبی میشناسین معرفی کنین ممنون میشم

مامان دوقلو ها
2706