2726
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4951067 بازدید | 66440 پست
من چندین بار مطب دکتر احمدی رفتم  بری بشینی تو مطب متوجه یه سری ایرادای جزیی میشی یکیش که من ا ...

ممنون الناز جان حتما همینکارو انجام میدم.فقط این دکتر صادقی نژاد من زیاد اسمشو نشنیدم!!چقدر سابقه جراحی داره ؟بعضی دکترا ترمیم انجام نمیدن یا اگه بدن هزینه خیلی بالا میگن 

دوستان کسی از کارای ترمیم دکتر غلامرضا احمدی ندیده؟من نظرم اینه اگه ترمیم خوب انجام میده بعده کرونا ...

من فقط دیدم یه موردترمیم قبول کرد اونم خودشو طرف کشت

اصلا کار ترمیم قبول نمیکنه

دکتر خازنی هم دقت کن، اسمش و به عنوان خابکار زیاد شنیدم

مطب گردی => دکتر نادریان و دکتر نوری (صفحه 2773) ، دكتر احمدي ( صفحه ٢٩٤٨ ، 2961) ، دكتر سجاديان و دكتر پريسا اميديان (صفحه ٢٩٥٢)  ، دکتر عامری ( صفحه 2961 )  ، دکتر جهانیان (2967)، دكتر نجات پور (٣٠٩٠) ، دكتر كاميابي (صفحه ٣٠٩٦)  ، جراحی دکتر کامیابی (5شهریور 99)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=130688928]منو تو پیج‌اینستایی که یکی از مریضها براش ایجاد کرده غ احمدی را میگم رفتم‌چند نفر بودن پیشش عمل کرده ...[/QUOT

دکتر احمدی تا جایی که من دیدم ترمیم دکتر دیگه ای قبول نمیکنه 

کارش خوبه ، ولی هیچ تصوری از بینی بعد از عمل نمیتونی داشته باشی

یکمم پیر شده خیلی بداخلاقه

کلا اعصاب حرف زدن نداره

مطب گردی => دکتر نادریان و دکتر نوری (صفحه 2773) ، دكتر احمدي ( صفحه ٢٩٤٨ ، 2961) ، دكتر سجاديان و دكتر پريسا اميديان (صفحه ٢٩٥٢)  ، دکتر عامری ( صفحه 2961 )  ، دکتر جهانیان (2967)، دكتر نجات پور (٣٠٩٠) ، دكتر كاميابي (صفحه ٣٠٩٦)  ، جراحی دکتر کامیابی (5شهریور 99)
تا اونجا که حضور ذهن دارم ایشون خرابکاری زیاد دارن البته مطمئن نیستم. لذا از دوستان عزیز خواهش میکن ...

اره منم شنیدم

ولی چندنفری که مطبشون رفتن میگن موردخاصی ندیدم

خودمم خیلی می ترسم 

ای بابا من با کمبود دکتر مواجه شدم

2728
حالا کرونا کمتر بشه میرم‌مطب خودم‌نمونه ببینم اخه هزینش،خیلی منطقیه

ببین قبل از عید و این داستان کرونا گفت من خیلی هزینم کمه میخوام زیاد کنم 

اول 8.5 بود

بیمارای اسفند تا 9.5 براشون در اومد

خودش میگفت تا 12 در نظر بگیرید بعد ازعید ولی هنوز دقیق مشخص نیس

حالا شما تا 11 در نظر بگیر

نمیدونم چرا حس میکنم بوی تبلیغات میاد. البته نامحسوس‌تر و حرفه‌ای‌تر.

شایلین جون فکر کنم یه مهمونی دیگه هم بزاری بعد نباشه، خیلی از بچه ها یادشون رفته بود، البته اگه زحمتی نیست و لطف کنی و دوستان حواسشون رو جمع کنن

خیلی واسم سواله که دکترایی که نه اینستاگرم دارن نه سایت و نمونه کاراشون خیلی کم هست تو اینترنت چجوری انقدر طرفدار زیاد دارن؟ یعنی به چندتا نمونه تو مطب بسنده میکنین؟ اصلا قبل عمل بینیشون رو مگه دیدین شاید یه قوز ساده داشتن یا برعکس، بنظرم انتخاب دکتر به یه پکیج بستگی داره، ۱- اینکه حتما متخصص گوش و حلق و بینی باشه، ۲-عکسای نمونه کارشو بپسندین و اینکه عکساش از قبل و بعد باشه و بدون ادیت و ویدیو هم بزاره،۳- بهتون امید واهی نده،۴- وجدان کاری داشته باشه، ۵-فرادی که تو مطب میبینین با نمونه کاراش تو سایت یا اینستاگرم زمین تا آسمون فرق نکنن، ۶-باهاشون صحبت کنین که راضی هستن از خدمات بعد از عمل و اینکه بینی قبلشون چطور بوده و مهمتر اینکه مشکل تنفسی یا عدم تقارن نداشته باشن، ۷-ترجیحا چند نفر از اطرافیانتون تجربه عمل با اون دکتر رو داشته باشن و در آخر انتظار معجزه نداشته باشین اگه بینی با پوست معمولی داشته باشین و استخوانی باشه تا ۹۰ درصد بهترین نتیجه رو میگیرین، پوست خیلی نازک ایرادارو بیشتر نشون میده، پوست ضخیم ازین جهت خوبه اما اونقدر ظریف نمیشه و ورم بیشتری خواهید داشت اما پوست معمولی بهترین نتیجه. البته اینا مواردی بود که به ذهن من رسید الان، حتما چیزایی که میخواید و قبل بیهوشی به دکترتون بگین که تا جایی که امکان داره رعایت کنن 

خاهر من‌جدیدا عمل کرده با دکتر بشارتی زاده

دماغش فقط یه قوز داست دماغش استخوانی بود 

الان بعد از عمل ده ماه گزشته پایینش پهن تر کرده اینقدر و نوکش قلمبه خاهرم ترغیب به پروتز چونه کرد که خاهرم هم قبول کرد دو تا را باهم انجام بده

الان چونش کجه یعنی پروتز  را بد گزاشته

اینقدر دکتر بداخلاقی و مسولیت خرابکاریهاشو نمی جزیره

اینقدر بعد از عمل با بیست میلیون پولی که گرفته بد برخورد میکنه هر بار خاهرم‌می فت با گریه میومد اعصابش،خورد میشد

دکتر بی وجدان

برو پیجشو ببین چه عکسهایی گزاشته در حالیکه اصلا کارش مثل پیچش نیست

دماغ گنده و پهن تحویل داده 

از همه اینا بگیریم  الان تو خواب خاهرم خ ر خ ر میکنه 

و تو بیداری صدای نفسش میاد

دخترم عشق منه

خاهر من‌جدیدا عمل کرده با دکتر بشارتی زاده

دماغش فقط یه قوز داست دماغش استخوانی بود 

الان بعد از عمل ده ماه گزشته پایینش پهن تر کرده اینقدر و نوکش قلمبه خاهرم ترغیب به پروتز چونه کرد که خاهرم هم قبول کرد دو تا را باهم انجام بده

الان چونش کجه یعنی پروتز  را بد گزاشته

اینقدر دکتر بداخلاقی و مسولیت خرابکاریهاشو نمی پزیره

اینقدر بعد از عمل با بیست میلیون پولی که گرفته بد برخورد میکنه هر بار خاهرم‌می فت با گریه میومد اعصابش،خورد میشد

دکتر بی وجدان

برو پیجشو ببین چه عکسهایی گزاشته در حالیکه اصلا کارش مثل پیچش نیست

دماغ گنده و پهن تحویل داده 

از همه اینا بگیریم  الان تو خواب خاهرم خ ر خ ر میکنه 

و تو بیداری صدای نفسش میاد

من میخاستم عمل کنم بعد خاهرم‌با این دکتر کارشو دیدم‌کلا از عمل بینی منصرف شدم

ولی الان یه مدتیه باز به سرم‌افتاده

یه دکتر خوب و کم ریسک پیدا کنم

هنوز موفق نشدم

دخترم عشق منه

دکتر رزیتا بشارتی زاده یه دکتر پولکی و به معنی واقعی بی وجدان  و بی ادب هست اصلا اخلاق پزشکی نداره مسولیت کار خرابش نمی پزیره

من‌به خاهرم‌گفتم شکایت کن

میگه فایده نداره شکایت تو این‌مملکت

دخترم عشق منه
2706