2726
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4951927 بازدید | 66441 پست
بچه ها ازچیزی که میترسیدم سرم اومد         دیشب داشتم فیلم نگاه میکردم که ...

عزیزم هیچی نیست نگران نباش برای منم همون هفته های اول یه اتفاق مشابه افتاد نوک ببنیم درد گرفت یه چند دقیقه ای گفتم حتما دیگه داغون شد رفتم دکتر اونم گفت چیزی نشده. باید مثلا درد و خونریزی شدید باشه خدای نکرده که آسیب بزنه . نگران نباش عزیزم😘😘

عملیده با دکتر احمدرضا رجایی

دیگه این بینی عملی انقدرام ناز نازی نیست که ما لوسش کردیم 😄😄😄

عملیده با دکتر احمدرضا رجایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هیچی نیست نگران نباش برای منم همون هفته های اول یه اتفاق مشابه افتاد نوک ببنیم درد گرفت یه چند ...

وای ممنون بخدا نمیدونی چقدر حرفت بهم ارامش داد ......مرسی  

وقتی کسی هدفی را غیر از آنچه همه دارند دنبال کند می‌گویند :یا خداست   یا شیطان   
2728

😄😄 نازنین جون نگران نباش اگه اتفاق غیر عادی ای نیفته مثل خونریزی و اینا چیزی نمیشه و غضروف سرجاش محکمه عزیزم

من دقیقا هفته دوم موبایلم شب دستم بود محکم خورد تو بینیم 🤦🏼‍♀️😄‌اما خوشبختانه چیزی نشد بعد از اونم گاهی دست خودم خورده تو صورتم اما خوب باید بیشتر احتیاط کنی😉

😄😄 نازنین جون نگران نباش اگه اتفاق غیر عادی ای نیفته مثل خونریزی و اینا چیزی نمیشه و غضروف سر ...

اره عزیزم ...حالا قبل از عمل از سه کیلوتری دماغم هیچی رد نمیشدا     حالا همه دنیا بر علیه دماغ من   

وقتی کسی هدفی را غیر از آنچه همه دارند دنبال کند می‌گویند :یا خداست   یا شیطان   
عزیزم من چسپ اول و یه هفته نکندم بعدش هر دو روز یکبار عوض میکنم  قبل از اینکه چسپتو عوض کنی از ...

عزیزم کجی بینیت درست شده؟؟واس دیگ داره نگرانم میکنه همه میگت نیست اما اولین بار تازه جلو بابام چسب و برداشتم گفت چرا کجه😣😣😣تخریب شدم اصن دوباره نگرانیم شروع شد اگ درست نشه چی

با اینکه داستان منو بد نوشتی اما تو هنوزم خدای خوب منی:)🍂

سلام 

وقت بخير همگي 

بينيم رو سه سال پيش عمل كردم 

استخوني و نوك افتاده بود 

من هميشه نيمه فانتزي دوست داشتم 

ولي برام طبيعي عمل كرده 

عملم راحت بويايي و تنفسم خوبه صاف و صوف و متقارن 

اما الان بعد از سه سال نوكش افتاده شده 

براي عمل دوم كدوم دكتر رو پيشنهاد ميكنيد 

دوست دارم اين دفعه واقعا كوتاه و قشنگ بشه 

امروز يكي بهم گفت عمل كردي و بينيت اينه ،

اعتماد به نفسم اومد پايين ،

دوستان لطفا دكتر خوب پيشنهاد بديد يا سبك فانتزي 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c
سلام دوستان  من قراره به زودی عمل کنم ولی بین دکتر هومن فرهنگ و دکتر کوروش یزدانفر مطمئن نیستم ...

سلام اميدوارم يه تصميم خوب بگيريد ميشه بگيد چطور با دكتر يزدانفر آشنا شدين؟ منم نظرم رو ايشونه ولي نمونه نديدن بلاتكليفم كرده فعلا 

دماغتون چه مدليه?

عزیزم کجی بینیت درست شده؟؟واس دیگ داره نگرانم میکنه همه میگت نیست اما اولین بار تازه جلو بابام چسب و ...

مبارك باشه با كي عمل كردين بلاخره؟ي مدت غايب بودم خاطرات قبلو بعد عملتون كدوم صفحس؟

مبارك باشه با كي عمل كردين بلاخره؟ي مدت غايب بودم خاطرات قبلو بعد عملتون كدوم صفحس؟

من ک ۱ماه میشه عزیزم خیلی مشکلات داشتم تو این مدت از عدم تقارن سوراخا الانم ک حس میکنم کجه 

با اینکه داستان منو بد نوشتی اما تو هنوزم خدای خوب منی:)🍂
2706