2733
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4952683 بازدید | 66442 پست

سلام بچه ها. من خواننده خاموش این تایپیک هستم براساس اطلاعات سایت دکترم را انتخاب کردم و الان حدود سه ماهه که جراحی کردم مشکلی که دارم تغییر حالت چشم هام بعد از عمل هست که تا الان خوب نشده و خیلی نگرانم کرده البته این را بگم که از مدل بینی و تنفسم کاملا راضی هستم ولی حالت چشم هام کل قیافه ام را تحت تاثیر قرار داده لطفا اگر کسی تجربه یا اطلاعاتی داره راهنمایی ام کنه 

سلام بچه ها. من خواننده خاموش این تایپیک هستم براساس اطلاعات سایت دکترم را انتخاب کردم و الان حدود س ...

با کی عمل کردی ؟ یعنی حالت چشمات چطوره ؟ خود بینی مشکلی نداره ؟ 

دخترم به معجزه ایمان دارم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام بینی گوشتی دکتر خوب اراک کسی نیست به من معرفی کنه من بینیم گوشتیه و بزرگه حالا میخام عمل کنم ولی میگن بینی های گوشتی خوب درنمیاد و هردکاری نمیشه عمل کنه کسی اگه بوده بینی گوشتی عمل کرده و راضی بوده خواهشا به من بگه اسم دکترشم بگه ممنونم از لطفتون

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢
بله، هنوزم میگم!! اینکه شما مطالبمو کامل نمیخونید مشکل من نیست عزیزم. من حتی توی مطبگردیام اطلاعات ...

کامل‌که میخونم ولی زیادی دقیقم   از این به بعد میخوای یه نت  بزن تو امضات کسایی که در مورد مغایرت حرفام سوال میپرسن پستامو‌ نخونن . 

بابونه دم کن هرروز دو تا لیوان بخور.سعی کن اخر شب هم بابونه بخوری یعنی اخرین چیزی که میخوری بابونه ب ...

ممنون از راهنماییت.واقعا اینجا که میام پست هاتون میخونم واینکه سوال هام میپرسم وجواب های خوب میشنوم خیلی حالم خوب میشه

مطب گردی دکترسجادیان
2738
کامل‌که میخونم ولی زیادی دقیقم    از این به بعد میخوای یه نت  بزن تو امضات کسایی که ...

ایرادی نداره... من استقبال میکنم از افراد دقیق و اهل تفکر❤ راستش جو سایت اخیرا کمی طلبکارانه هست، بعضی دوستان کم‌لطفی دارند و آدم رو از حضور و ارسال نظر دلسرد میکنند... لذا ببخش اگر اونموقع از پیام شما برداشت خوبی نکردم. 

در مورد کارهای سامی، من کامل توضیح دادم، ولی برای شفافتر شدن: سامی بینی رو کوچک نمیکنه، کاراش بزرگ هست. اما فرم میده... اون نارنگی هم که تبدیل به بینی شد، 😁 خیلی کوچک نشد در واقع شکل گرفت. راستش من نمیدونم غضروف از جایی براش گذاشته بود یا نه، اما شما تصور کن یک کره تبدیل شده بود به یک مثلث و هرم. توی قیاس با بقیه میتونم بگم رجایی و سامی کاراشون بزرگه و کوچک نمیکنند. 

خیلی بهتره حضوری برید، اگر براتون امکان داره....

مطب‌گردي‌ها: ثابتي(ص2597)؛ مجلسي(ص2578)؛ حسناني(ص2597و ۲۶۴۰و ۲۷۱۷و 2720)؛ سامی(ص۲۶۲۵و ۲۶۵۹و 2677و ۲۶۷۵و 2699و ۲۶۸۲)؛ ابیانه(ص۲۶۲۴و ۲۶۲۲و 2696و 2759)؛ نوری(ص۲۶۸۷و ۲۶۴۶)؛ نادریان(ص۲۶۴۷و ۲۷۴۴)؛ برادران(ص۲۷۲۱و ۲۷۳۷‌و۳۰۲۶و۳۰۴۶و3048و3067 و۳۰۶۹)؛ رجایی(ص۲۷۴۶و ۲۷۴۷و ۲۷۶۲)؛ غلامرضااحمدي (ص2761) لیست‌خرابکارها ۲۸۹۵) نکات‌مطبگردی(۲۷۸۴و 2903 و۳۰۳۹ و۳۰۷۳)- وسایل‌موردنیازعمل(۲۸۰۶)- شب‌عمل (2773و ۲۷۸۷)- شرح‌حال‌بعد‌عمل: (۲۷۸۰و 2782و ۲۷۸۳و ۲۸۰۵و ۲۸۱۱و ۲۸۱۸و ۲۸۱۹و ۲۸۲۹و ۲۸۳۰و 2839و ۲۸۴۰و 2848و 2858و 2862و 2878و 2889و 2893و 2894و ۲۹۰۰ و2923 و 2924 و 2926 و ۳۰۴۳ و۳۰۵۶)- اولین‌پست(۲۵۴۸). مهمونی اشتراک تجربه(از ۳۰۱۱ تا...)!   
ممنون از راهنماییت.واقعا اینجا که میام پست هاتون میخونم واینکه سوال هام میپرسم وجواب های خوب میشنوم ...

بابونه عالیه. نوشیدن آب هم عاااالیه. اما اگه کمتر از بیست روزه‌ای توی خوردن بابونه و دمنوش ها بهتره احتیاط کنی.

مطب‌گردي‌ها: ثابتي(ص2597)؛ مجلسي(ص2578)؛ حسناني(ص2597و ۲۶۴۰و ۲۷۱۷و 2720)؛ سامی(ص۲۶۲۵و ۲۶۵۹و 2677و ۲۶۷۵و 2699و ۲۶۸۲)؛ ابیانه(ص۲۶۲۴و ۲۶۲۲و 2696و 2759)؛ نوری(ص۲۶۸۷و ۲۶۴۶)؛ نادریان(ص۲۶۴۷و ۲۷۴۴)؛ برادران(ص۲۷۲۱و ۲۷۳۷‌و۳۰۲۶و۳۰۴۶و3048و3067 و۳۰۶۹)؛ رجایی(ص۲۷۴۶و ۲۷۴۷و ۲۷۶۲)؛ غلامرضااحمدي (ص2761) لیست‌خرابکارها ۲۸۹۵) نکات‌مطبگردی(۲۷۸۴و 2903 و۳۰۳۹ و۳۰۷۳)- وسایل‌موردنیازعمل(۲۸۰۶)- شب‌عمل (2773و ۲۷۸۷)- شرح‌حال‌بعد‌عمل: (۲۷۸۰و 2782و ۲۷۸۳و ۲۸۰۵و ۲۸۱۱و ۲۸۱۸و ۲۸۱۹و ۲۸۲۹و ۲۸۳۰و 2839و ۲۸۴۰و 2848و 2858و 2862و 2878و 2889و 2893و 2894و ۲۹۰۰ و2923 و 2924 و 2926 و ۳۰۴۳ و۳۰۵۶)- اولین‌پست(۲۵۴۸). مهمونی اشتراک تجربه(از ۳۰۱۱ تا...)!   
دوستایی ک مدتی از عملش گذشتن فرم نهایی بینی همونی هست ک به محض از گچ دراومدن می بینیم یا خ ...

من چندتا بینی بعد از گچ دیدم تومطب . به نظرم وقتی گچ و برمیدارن اون قسمت زیر گچ با نوک بینی که بیرون از گچ تناسب نداره و نمیشه روش حساب کرد

مطب گردی دکترسجادیان
 پاسخ به زري33:ممنونم ازت عزيزم. نظر لطف شماست. عباسي سه تا داريم كدوم؟   پاسخ به ...

شایلین جان مرسی. من نمیدونم اسم کوچکیکش رو نمیدونم یه نفر توی مترو دیدم گفت عباسی

خدایا به امید تو...
2706