2703
2553
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4946429 بازدید | 66436 پست
اینم خودش یه نتیجه اس اتفاقا،شما با چشمای باز اقدام می کنی و راجع به عمل رویایی فکر نمی کنی با نتایج ...

درسته حق با شماست منم دیدم نسبت به دوسال پیش تغییر کرده ولی بهترین گزینه مطب گردیه که من نمیتونم فوقش برسم یک دفعه سر بزنم 

دخترم به معجزه ایمان دارم 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته حق با شماست منم دیدم نسبت به دوسال پیش تغییر کرده ولی بهترین گزینه مطب گردیه که من نمیتونم فوق ...

بله مطب گردی که حتما ولی بررسی های قبلی کمک می کنه لیستتون کوتاهتر بشه و چند تا دکتر خاص رو از نزدیک بررسی کنید البته توی مراجعه ی حضوری درصد بالای بیمارا با چسب و گچ هستن که هیچ نظری نمی شه داد و یه درصدی هم زیر یک سال هستن که اوناهم صد در صد نمی شه نظر داد و اصولااونایی که کاملا راضی هستن هم کم پیش می یاد بعد از ۳ تا ۶ ماه مراجعه کنن خصوصا در مورد دکترایی که بعد از عمل ویزیت می گیرن ولی خب باز تا حدودی می تونه در تصمیم گیری کمک کننده باشه

اینم خودش یه نتیجه اس اتفاقا،شما با چشمای باز اقدام می کنی و راجع به عمل رویایی فکر نمی کنی با نتایج ...

چقدر با این صحبتت موافقم آمین عزیز💛

دقیقا همینطوره، باید فرد به شناخت واقع بینانه در مورد بینی خودش و در مورد عمل جراحی بینی برسه...

اول باید بپذیریم ایده‌ال مطلق وجود نداره و بپذیریم جراح هم یک انسان هست و دارای خطای انسانی..

باید بپذیریم جراحی بینی بهرحال و با هر دکتری حتما دارای ریسک و احتمال خطا هست. بینی جزئی از بدن انسان هست و خمیر مجسمه سازی نیست.. لذا بدن هست که در برابر عمل جراح واکنش منحصر بفرد نشون خواهد داد...

این نگاه واقع بینانه باعث میشه بعد از عمل تحمل پذیرش خطای جزیی را نیز داشته باشیم و انتظارات خودمون رو از بینی‌مون معقول و واقعی بکنیم، دیدم افرادی رو توی مطبها که ایراداتی بعد از عمل میگیرند که شاخ آدم سبز میشه!!!!

ما خمیر مجسمه سازی یا پلاستیک نیستیم که توی قالب بریزند و صددرصد شبیه یک عکس و یک عروسک پلاستیکی تحویل بدهند....

اگر هم واقعا تحمل پذیرش این حقیقت رو نداریم از انجام این کار منصرف شویم...

مطب‌گردي‌ها: ثابتي(ص2597)؛ مجلسي(ص2578)؛ حسناني(ص2597و ۲۶۴۰و ۲۷۱۷و 2720)؛ سامی(ص۲۶۲۵و ۲۶۵۹و 2677و ۲۶۷۵و 2699و ۲۶۸۲)؛ ابیانه(ص۲۶۲۴و ۲۶۲۲و 2696و 2759)؛ نوری(ص۲۶۸۷و ۲۶۴۶)؛ نادریان(ص۲۶۴۷و ۲۷۴۴)؛ برادران(ص۲۷۲۱و ۲۷۳۷‌و۳۰۲۶و۳۰۴۶و3048و3067 و۳۰۶۹)؛ رجایی(ص۲۷۴۶و ۲۷۴۷و ۲۷۶۲)؛ غلامرضااحمدي (ص2761) لیست‌خرابکارها ۲۸۹۵) نکات‌مطبگردی(۲۷۸۴و 2903 و۳۰۳۹ و۳۰۷۳)- وسایل‌موردنیازعمل(۲۸۰۶)- شب‌عمل (2773و ۲۷۸۷)- شرح‌حال‌بعد‌عمل: (۲۷۸۰و 2782و ۲۷۸۳و ۲۸۰۵و ۲۸۱۱و ۲۸۱۸و ۲۸۱۹و ۲۸۲۹و ۲۸۳۰و 2839و ۲۸۴۰و 2848و 2858و 2862و 2878و 2889و 2893و 2894و ۲۹۰۰ و2923 و 2924 و 2926 و ۳۰۴۳ و۳۰۵۶)- اولین‌پست(۲۵۴۸). مهمونی اشتراک تجربه(از ۳۰۱۱ تا...)!   
2456
درسته حق با شماست منم دیدم نسبت به دوسال پیش تغییر کرده ولی بهترین گزینه مطب گردیه که من نمیتونم فوق ...

مطب گردی تجربه بسیار عالی هست... چون دید شما رو باز میکنه و انتظارات رو واقعی!

مطبگردی صرفا شناسایی خطاهای یک دکتر خاص نیست بلکه مطبگردی یعنی آشنایی شما با مقوله جراحی بینی!

مشاوره با چند دکتر مختلف و شنیدن نظرات آنها بسیار بسیار بسیار کار خوبی هست چون هرچی در مورد بینی‌تون بیشتر بدونید باعث میشه بعد از عمل در مورد شکل نهایی بینی‌تون و خطاهای احتمالی بینی‌تون واقعی تر توقع داشته باشید....

آمین عزیز درست میگن. ابتدا از طریق مجازی باید به یک لیست اولیه برسید و بعد از طریق مطبگردی اون لیست اطلاعاتتون رو بیشتر و دقیق‌تر کنید...

منم دفترچه یادداشت داشتم. لیست زیادی از دکترهای خطاکار رو دراورده بودم. (اگر یه روزی فرصت کنم میذارم اینجا). با تحقیقات بیشتر هی لیستم کوچک و کوچکتر شد...

بعد از مطبگردی میرسی به دو یا سه دکتر ته لیستت. دیگه تمایز قابل توجه‌ای بین این دو سه نفر نیست و احتمالا اینکه حست به کدوم دکتر مثبت‌تره میشه عامل نهایی تصمیم‌گیری.

💟💟💟

مطب‌گردي‌ها: ثابتي(ص2597)؛ مجلسي(ص2578)؛ حسناني(ص2597و ۲۶۴۰و ۲۷۱۷و 2720)؛ سامی(ص۲۶۲۵و ۲۶۵۹و 2677و ۲۶۷۵و 2699و ۲۶۸۲)؛ ابیانه(ص۲۶۲۴و ۲۶۲۲و 2696و 2759)؛ نوری(ص۲۶۸۷و ۲۶۴۶)؛ نادریان(ص۲۶۴۷و ۲۷۴۴)؛ برادران(ص۲۷۲۱و ۲۷۳۷‌و۳۰۲۶و۳۰۴۶و3048و3067 و۳۰۶۹)؛ رجایی(ص۲۷۴۶و ۲۷۴۷و ۲۷۶۲)؛ غلامرضااحمدي (ص2761) لیست‌خرابکارها ۲۸۹۵) نکات‌مطبگردی(۲۷۸۴و 2903 و۳۰۳۹ و۳۰۷۳)- وسایل‌موردنیازعمل(۲۸۰۶)- شب‌عمل (2773و ۲۷۸۷)- شرح‌حال‌بعد‌عمل: (۲۷۸۰و 2782و ۲۷۸۳و ۲۸۰۵و ۲۸۱۱و ۲۸۱۸و ۲۸۱۹و ۲۸۲۹و ۲۸۳۰و 2839و ۲۸۴۰و 2848و 2858و 2862و 2878و 2889و 2893و 2894و ۲۹۰۰ و2923 و 2924 و 2926 و ۳۰۴۳ و۳۰۵۶)- اولین‌پست(۲۵۴۸). مهمونی اشتراک تجربه(از ۳۰۱۱ تا...)!   
منم یه مدت دنبال کارای دکتر خالقی بودم ولی پشیمون شدم  جز دکترای تقریبا پرریسک محسوب میشن بع ...

مرسی گلم از راهنماییت 🌹

و اما در عالم رازیست ک جز به بهای خون فاش نگردد 

سلام من هفته دیگه نوبت جراحی دارم

دارم سکته میکنم تورو خدا از خاطرات عملتون بگین بگین ک ترس داشتین یا ن من دارم پشیمونم میشم 

با اینکه داستان منو بد نوشتی اما تو هنوزم خدای خوب منی:)🍂

سلام من هفته دیگه نوبت جراحی دارم

دارم سکته میکنم تورو خدا از خاطرات عملتون بگین بگین ک ترس داشتین یا ن من دارم پشیمونم میشم 

با اینکه داستان منو بد نوشتی اما تو هنوزم خدای خوب منی:)🍂
2714
سلام من هفته دیگه نوبت جراحی دارم دارم سکته میکنم تورو خدا از خاطرات عملتون بگین بگین ک ترس داشتین ...

عزیزم انشالله به سلامتی

به این فکر کن که تو به خواست خودت یک انتخاب درست انجام دادی و قراره بعد از عمل یک بینی خوشگل و زیبا داشته باشی... 

مطالب منو در مورد نگرانی قبل عمل بخون (حدود سه چهار صفحه عقب تر)

عزیزم دکتر تقوی،شهرجردی،امیری پویا رو من شنیدم ترمیمهاشون خیلی خوبه.مخصوصا تقوی و امیری پویا ترمیمها ...

من مطب دکتر تقوی رفتم بینی قشنگ اونجا ندیدم دوتا ترمیمی هم بودن اونجا که یکی گچ داشت یکی چسب اون که چسب داشت عکس قبلشو دیدممشکل چندانی نداشت ظاهرا برعکس من که برآمدی مثه جوش دارم اون فرورفتگی داشت و بقیه چیزا کاملا اوکی بود و ۲۲ میلیون داده بود که قیمتش به من نمیخورد من بینیم کاملا اوکیه و غضروفم نمیخاد انحرافمم کمه نمیخام اینقدر هزینه کنم 

عزیزم توی تاپیک‌های دیگه تعداد کاربران فیک که تبلیغ دکترها رو می‌کنند خیلی زیاده...!!!!!  ولی ...

خداروشکر اون تاپیک ترمیم بینی رو خوندم و دیگه دستم اومده تبلیغات به چه صورتیه 😅

ممنونم عزیزم خیلی لطف کردی🙏

منم یه مدت دنبال کارای دکتر خالقی بودم ولی پشیمون شدم  جز دکترای تقریبا پرریسک محسوب میشن بع ...

آتنا جان شمام عالی توضیح میدی ولی امضا نداری راحت پیدا شه اگه برات موردی نداره مطب گردیاتو تویه امضات بنویس🌷

آتنا جان شمام عالی توضیح میدی ولی امضا نداری راحت پیدا شه اگه برات موردی نداره مطب گردیاتو تویه امضا ...

حتما عزیزم

مطب گردی => دکتر نادریان و دکتر نوری (صفحه 2773) ، دكتر احمدي ( صفحه ٢٩٤٨ ، 2961) ، دكتر سجاديان و دكتر پريسا اميديان (صفحه ٢٩٥٢)  ، دکتر عامری ( صفحه 2961 )  ، دکتر جهانیان (2967)، دكتر نجات پور (٣٠٩٠) ، دكتر كاميابي (صفحه ٣٠٩٦)  ، جراحی دکتر کامیابی (5شهریور 99)
باورت می شه من همه ی تاپیکا رو کامل خوندم تازه یکی دوتا سایت دیگه هم پیدا کردم که توی تاپیکا آدرسش ب ...

منم همین کار رو میکنم شما عملت با دکتر ابیانه بود درسته و راضی بودی؟ترمیم بودی یا عمل اول؟و اینکه هزینه چقدر شد

اگه ترمیمی بودی نوع بینی و مشکلات رو بگو بی زحمت عزیزم

2706