2703
2553
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4946394 بازدید | 66436 پست
منم بعد از عمل دوبار بالا آوردم بعد از عمل تنها مشکلم  تهوع بود که به محض بالا آوردن برای بار د ...

الهی چه جالب😃😍طفلکی همسرت.منم همینجوری ام خون میبینم ضعف میکنم🤪

واقعا بدن اونایی که بالا نمیارن مخدر دوسته؟حالا من بعد از بیهوشی سزارین خیلی با اون حالتای خواب آلودگی و گیج و منگیم حال کردم و کلا اون موقع از بیهوشی خوشم اومده بود.یادمه یه نفر بهم گفت این ینی بدن تو مخدر دوسته😂😂😂البته من بالا اورده بودم بعد بیهوشی

شرح مطب گردی های من:دکتر امید ابراهیمی،دکتر هومن فرهنگ مجد،دکتر بهزاد فرخی(صفحه ۲۷۷۹)  دکتر غلامرضا احمدی،دکتر حسن عامری،دکتر کمال کوچک زاده(صفحه ۲۷۸۰)
ببخشید چقدر طول کشید بینیتون یکم افتاده بشه و از اون سربالا بودن زیاد در بیاد؟ و اینکه چه مدت چسب زد ...

الان ۲ماه و یه هفتس عمل کردم

الان همون قدری شده که میخوام حالا دقت نکردم دقیقا کی این جوری شد 

۲ ماه چسب زدم ولی الان که چسب ندارم نوک دماغم ورم کرده فکر کنم ۲ ۳ هفته طول میکشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تنها پیشنهادم بهت این هست که تا حد امکانت مطالب قدیم تاپیک رو بخونی... من خودم بشخصه بارها در ...

اگه میشه حداقل بگید خودتون از چه صفحه ای شروع کردید به نوشتن چون چنتا تاپیک هر کدوم ۲۰۰۰ صفحه ای جراحی بینی ۳ و ۲.۵ و جراحی بینی ثانویه و ترمیم بینی 

2720

من برای دکتر منافی فرستادم عکسهامو ولی ایشون گفتن نمیتونن کمکی کنن میشه چنتا دکتر برای ترمیم بینی استخوانی معرفی کنید چون واقعا خوندن این همه مطلب کار خیلی سختیه و تهشم ادم باید خودش بره ببینه حداقل پنج تا ۱۰ تا دکتر باشه معقوله چون من ساکن تهران هم نیستم رفت وامد برام سخته

من برای دکتر منافی فرستادم عکسهامو ولی ایشون گفتن نمیتونن کمکی کنن میشه چنتا دکتر برای ترمیم بینی اس ...

عزیزم دکتر تقوی،شهرجردی،امیری پویا رو من شنیدم ترمیمهاشون خیلی خوبه.مخصوصا تقوی و امیری پویا ترمیمهاشون بهتر از عمل اولشون هست.ولی بازم من از نزدیک ندیدم.حتما تحقیق کن.چون عمل ترمیم حساستره باید با وسواس بیشتری تحقیق کنی و وقت بذاری.

چند دکتر که توی ترمیم بنام هستند رو کاندید کن بعد اول اینترنتی تحقیقاتتو راجع بهشون بکن و به مریضاشون پیام بده و ازشون پرس و جو کن.قطعا چند دکتر از لیستت خط میخورن و چند تا میمونن که اونا رو هم هروقت تهران اومدی به مطباشون سر بزن و تصمیمتو بگیر 😉

شرح مطب گردی های من:دکتر امید ابراهیمی،دکتر هومن فرهنگ مجد،دکتر بهزاد فرخی(صفحه ۲۷۷۹)  دکتر غلامرضا احمدی،دکتر حسن عامری،دکتر کمال کوچک زاده(صفحه ۲۷۸۰)
اگه میشه حداقل بگید خودتون از چه صفحه ای شروع کردید به نوشتن چون چنتا تاپیک هر کدوم ۲۰۰۰ صفحه ای جرا ...

2548

مطب‌گردي‌ها: ثابتي(ص2597)؛ مجلسي(ص2578)؛ حسناني(ص2597و ۲۶۴۰و ۲۷۱۷و 2720)؛ سامی(ص۲۶۲۵و ۲۶۵۹و 2677و ۲۶۷۵و 2699و ۲۶۸۲)؛ ابیانه(ص۲۶۲۴و ۲۶۲۲و 2696و 2759)؛ نوری(ص۲۶۸۷و ۲۶۴۶)؛ نادریان(ص۲۶۴۷و ۲۷۴۴)؛ برادران(ص۲۷۲۱و ۲۷۳۷‌و۳۰۲۶و۳۰۴۶و3048و3067 و۳۰۶۹)؛ رجایی(ص۲۷۴۶و ۲۷۴۷و ۲۷۶۲)؛ غلامرضااحمدي (ص2761) لیست‌خرابکارها ۲۸۹۵) نکات‌مطبگردی(۲۷۸۴و 2903 و۳۰۳۹ و۳۰۷۳)- وسایل‌موردنیازعمل(۲۸۰۶)- شب‌عمل (2773و ۲۷۸۷)- شرح‌حال‌بعد‌عمل: (۲۷۸۰و 2782و ۲۷۸۳و ۲۸۰۵و ۲۸۱۱و ۲۸۱۸و ۲۸۱۹و ۲۸۲۹و ۲۸۳۰و 2839و ۲۸۴۰و 2848و 2858و 2862و 2878و 2889و 2893و 2894و ۲۹۰۰ و2923 و 2924 و 2926 و ۳۰۴۳ و۳۰۵۶)- اولین‌پست(۲۵۴۸). مهمونی اشتراک تجربه(از ۳۰۱۱ تا...)!   
2714
درباره دکتر خالقی اطلاعات دارید ؟

منم یه مدت دنبال کارای دکتر خالقی بودم

ولی پشیمون شدم 

جز دکترای تقریبا پرریسک محسوب میشن

بعد از یه سری چیزای دیگه خوشم نیومد

مثلا فیلم عملاشونو از اینستا پاک میکنن

خیلی نمونه کار نمیزارن

بازم خودتون بیشتر تحقیق کنید

مطب گردی => دکتر نادریان و دکتر نوری (صفحه 2773) ، دكتر احمدي ( صفحه ٢٩٤٨ ، 2961) ، دكتر سجاديان و دكتر پريسا اميديان (صفحه ٢٩٥٢)  ، دکتر عامری ( صفحه 2961 )  ، دکتر جهانیان (2967)، دكتر نجات پور (٣٠٩٠) ، دكتر كاميابي (صفحه ٣٠٩٦)  ، جراحی دکتر کامیابی (5شهریور 99)
اگه میشه حداقل بگید خودتون از چه صفحه ای شروع کردید به نوشتن چون چنتا تاپیک هر کدوم ۲۰۰۰ صفحه ای جرا ...

عزیزم توی تاپیک‌های دیگه تعداد کاربران فیک که تبلیغ دکترها رو می‌کنند خیلی زیاده...!!!!! 

ولی این تاپیک خداروشکر کمتر ازین کاربرها داره. الان که نداره. هروقتم کسی اومده به دروغ تبلیغ کنه سریع شناسایی شده و رفته!

خیلی مراقب باش که بعضیا به دروغ بازارگرمی دکتر خاصی رو میکنند.

مطب‌گردي‌ها: ثابتي(ص2597)؛ مجلسي(ص2578)؛ حسناني(ص2597و ۲۶۴۰و ۲۷۱۷و 2720)؛ سامی(ص۲۶۲۵و ۲۶۵۹و 2677و ۲۶۷۵و 2699و ۲۶۸۲)؛ ابیانه(ص۲۶۲۴و ۲۶۲۲و 2696و 2759)؛ نوری(ص۲۶۸۷و ۲۶۴۶)؛ نادریان(ص۲۶۴۷و ۲۷۴۴)؛ برادران(ص۲۷۲۱و ۲۷۳۷‌و۳۰۲۶و۳۰۴۶و3048و3067 و۳۰۶۹)؛ رجایی(ص۲۷۴۶و ۲۷۴۷و ۲۷۶۲)؛ غلامرضااحمدي (ص2761) لیست‌خرابکارها ۲۸۹۵) نکات‌مطبگردی(۲۷۸۴و 2903 و۳۰۳۹ و۳۰۷۳)- وسایل‌موردنیازعمل(۲۸۰۶)- شب‌عمل (2773و ۲۷۸۷)- شرح‌حال‌بعد‌عمل: (۲۷۸۰و 2782و ۲۷۸۳و ۲۸۰۵و ۲۸۱۱و ۲۸۱۸و ۲۸۱۹و ۲۸۲۹و ۲۸۳۰و 2839و ۲۸۴۰و 2848و 2858و 2862و 2878و 2889و 2893و 2894و ۲۹۰۰ و2923 و 2924 و 2926 و ۳۰۴۳ و۳۰۵۶)- اولین‌پست(۲۵۴۸). مهمونی اشتراک تجربه(از ۳۰۱۱ تا...)!   
عزیزم بسلامتی باشه انشاله توی فرصت باقی مونده فعلا روی دکتر دیگری زوم نکن فقط تمرکزت رو بذار روی د ...

شایلین عزیز من کرمانشاهم و متاسفانه دیگه نمیتونم بیام تهران و برم مطب گردی و فقط از طریق اینستا از دوستان پرس و جو میکنم و متاسفانه شاید از هر پنج نفر یکی دو نفر جواب میدن و خدا رو شکر همه کسانی که تا حالا جواب دادن راضی بودن و با دو نفر از دوستان نی نی سایت هم که تازگی با ایشون عمل کردن در ارتباط هستم و هر دو راضین و عکسهاشون رو هم دیدم و سبکش رو که کاملا طبیعیه میپسندم

و مهمتر از همه به قول الیا خانوم اخلاق دکتر و طرز برخوردش باعث شد انتخابش کنم 

حالا خدا کنه تصمیمم درست بوده باشه 

من تو این سایت از نوشته های شما خیلی استفاده کردم امیدوارم بهترین نتیجه رو از عملتون بگیرید 

مطب گردی دکتر حسنانی و قارونی و رجایی صفحه ۲۷۶۲
الهی چه جالب😃😍طفلکی همسرت.منم همینجوری ام خون میبینم ضعف میکنم🤪 واقعا بدن اونایی که بالا نمیارن ...

پزشکا این طور می گن، البته تنها دلیل بالا آوردن حساسیت نیست یکی از دلایلش اینه،اونایی که بعد از به هوش اومدن یه حالت سرخوش دارن معمولا بدنشون مخدر دوست هست😄😄😄😄

باورت می شه من همه ی تاپیکا رو کامل خوندم تازه یکی دوتا سایت دیگه هم پیدا کردم که توی تاپیکا آدرسش بود اونا رو هم خوندم وقت بگذار برای این کار ،عجله نکن برای عمل من اون تایمی که تصمیم دیگه جدی شد کار هر شبم تا دیر وقت همین بود تازه یه دفترچه هم داشتم که نکات رعایت های بعد از عمل رو هم توش یادداشت می کردم.بررسی زیاد بهم کمک کرد که لیستم محدود بشه وقت و هزینه ی کمتری برای مطب گردی بگذارم چون با بررسی فهمیدم یکسری پزشکا که معروفم بودن به درد من نمی خورن 

باورت می شه من همه ی تاپیکا رو کامل خوندم تازه یکی دوتا سایت دیگه هم پیدا کردم که توی تاپیکا آدرسش ب ...

من هر چه تاپیکای دیگه رو میخونم بدتر سرد میشم یه عده ناراضی از هر دکتری پیدا میشه و یه عده که میگن بعد عمل خوب نشدن مشکل دارن و.. یه عده هم تابلو تبلیغ میکنن فقط اینجا خوبه فعلا من واقعا بینیم مشکل داره و امیدوارم مشکلات بینیم حل بشه

دخترم به معجزه ایمان دارم 😔
من هر چه تاپیکای دیگه رو میخونم بدتر سرد میشم یه عده ناراضی از هر دکتری پیدا میشه و یه عده که میگن ب ...

اینم خودش یه نتیجه اس اتفاقا،شما با چشمای باز اقدام می کنی و راجع به عمل رویایی فکر نمی کنی با نتایج منفی هم آشنا می شی من از تاریخ عضویتم اینجا یعنی سال ۸۹ درباره ی عمل تحقیق کردم اتفاقا مثل شما از ترسم یه مدت بیخیال عمل شدم ولی درنهایت بعد از ۶سال با آگاهی از تمام مسائل بعد از عمل تصمیم به عمل گرفتم ولی دیدی که اون سال اول داشتم کجا و دید ۶ سال بعد کجا واقعا خدا روشکر که اون اول با عجله اقدام نکردم البته این تصمیم برای همه به این قدر زمان نیاز نداره ولی برای من لازم بود روزی که تصمیم قطعی گرفتم کاملا می دونستم چی می خوام.ان شاالله شما هم یه دکتر عالی پیدا می کنی

2706