2703
2553
عنوان

پایش رشد و تغذیه کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 167317 بازدید | 7065 پست

سلام نرگس جون من دخترم یکسال و چهارماهشه شیر وغذا هم خوب میخوره ولی خیلی ضعیف و ریزه وزنش 8700 قدش 74 از یکسالگیش ک 74 بوده هنوز قدش رشد نکرده هرچی دنبال مکمل غذایی گشتم پیدا نکردم اکثرا بالای 4ساله فقط گین آپ اونم بالای 2سال مجازه نظرشما چیه چکارکنم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانوما پسر من ۳ روزشه خوب نمیتونم شیر بدم سر سینه ندارم شیرمم کمه نینی امروز جیش نکرده دارم از ...

خانومی جیش نکردن ک همیشه بد نیس گاهی خوبه تا 7روز بچه جیش نکرد اشکال نداره چون میخواد چاق بشه کمترجیش میکنه

سلام دخترمن دوسال ودوماهشه

الان وزنش ۱۳/۴۰۰ هست

وزن تولدش ۳/۷۰۰

هنوز جویدن بلدنیست

هنوز نتونسته نون بخوره

هنوز داره فرنی میخوره

برنج وکته میذارم نرم نرم میکنم آب خورشت میریزم نصف پیاله به زور میخوره. اونم لهش میکنم. بازم به زور میخوره

کی میخواد جویدن یاد بگیره

2720

دوستان من تجربشو داشتم حواستون به تغذیه بچتون باشه دوستم چندبار برای بررسی رشد پسرش رفت دکتر دید تو نمودار نیست و کم کم داشت مشکل پیدا میکرد

و اونجا چند تا از مادرا خانم مهسا بختیاری معرفی کردن ما هم با این که دور بود تا جردن رفتیم و رژیم دقیق برای زمان رشد داد عالی بود و الان خیلی پسرش بهتر شده

2714

سلام من یه پسر ۱۶ماهه دارم با وزن تولد ۳۵۶۵و قد۵۱سانت...۱۴ماهگی از شیرگرفتمش

مشکلم اینجاست که الان ۴ماهه که وزنش رو ۱۰و۲۰۰ مونده قدشم رشد نداشته و رو ۷۷ مونده.مشکل کجاست؟

و اینکه شیرپاستوریزم نمیخوره اصلا

سلام خانوم دکتر اگه تایپیک منم دیدین بیزحمت جواب بدین

پسرم با وزن 2620 و قد 48 بدنیا اومد الان که 8 ماهشه قدش 65ونیم و وزن 7500

پیش فوق تخصص غدد هم بردم زیتوکید براش نوشت ولی تاثیری رو قدش نذاشته قدش خیلی کمه چیکار کنم

دخترم تو 7ماهگی 69 بود اما پسرم نمیدونم چرا قدش اینجوری شده

تا 6 ماه شیر خودمو میخورد ولی شیرم کم شد الان هم شیر خشک میدم هم شیر پاستوریزه غذام خوب میخوره حریره و با قلم سوپ درست میکنم ولی قدش نمیره بالا قبلا دوسانت دوسانت اضافه میشد همون 6 ماه اول

ولی 6 به بد انگار یه سانت شایدم نیم سانت اضافه میکنه

شربت اهن و ویتامینشم میخوره

چیکار کنم شما میگین😭😭😭

سلام خانم دکتر عزیز پسرم ۱۱ ماهشه با قد ۷۳ و وزن ۸۷۰۰قد ووزن زمان تولد ۴۳و ۲۷۰۰ میخواستم بدونم قدو وزنش خوبه ؟احساس میکنم قدش کوتاه چیکار باید انجام بدم از نظر تغذیه که قدش بلندتر بشه 

2706