2726
عنوان

پایش رشد و تغذیه کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 167353 بازدید | 7065 پست

سلام نرگس جون.

دخترم دوسالشه بهش نون باکره یاچیزدیگه میدم تف میکنه اصلاجویدن بلدنیس بجزچیزای که خودش دوس داره وزن تولدش3بودالان11و300

خیلی بدغذاست بایدسرش گرم باشه دهنشوبازکنه.چش بازمیکنم صبح هاسوپ براش میزارم خسته شدم.سوال دیگم اینکه سنایچ خوبه براوزنگیریش یانه؟

سلام.دخترمن 10کیلو 18ماهشه وزن تولدشم 3ونیم کیاو بود تا 6ماهگی وزنش خوب بود یعنی تپل بود ولی از 6ماهگی به بعد فقط یک کیلو بیشتر شده هرچی میپزم نمیخوره واقعا دیگه نمیدونم چیکارکنم همه میگن بهش نمیرسم ولی واقعا اینطور نیست.خواهش میکنم راهنماییم کنید بلکه وزنش بیشترشه خیلی ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من یه پسر7ساله دارم که خیلی ضعیف و ریز هست 19کیلو ازمایش دادیم هیچ مشکلی نداشت دکتر براش زینک پلاس داده قبل اونم انواع ویتامین ها از جمله شریت ویتان و شریت روغن کبد ماهی و.....دادیم ولی اصلا فرقی نکرده به نظرتون چیکار کنم ممنون

الهم صلی علی محمد وال محمد
2728

سلام خانم دکتر عزیز. پسرمن. الان بیست ماهشه وزن تولدسه کیلو وهفتصد وزن فعلیش دوازده. قدتولدشم 52قدفعلی 81.بنظرتون رشدش چطوره؟وسوال دیگه الان میشه ازشیربگیرمش؟ زود نیست؟ 

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 

سلام.خسته نباشید پسر منم 15 ماهشه قد تولد 50 و وزن تولد 3430.الان قدش 79 و وزنش 11200 گرمه.من نکران قدشم ایا کم نیست.در ضمن تا 1 سالگی شیرخشک میحورد بغد اون فقط پاستوریزه.چند سی سی شیر تو این سن کافیه.ممنون

سلام خانم جوزدانی بچه من الان ۸ ماهو بیست روزشه وزن تولدش ۳۹۰۰ بود و الان ح کیلو ۸۰۰ من بعداز شش ماهگیش برگشتم سرکار الان یکی دوماهیه وزن اضافه نمیکنه در حد ۱۰۰ گرم و شیر خشک هم قبلا حداقل در حد دو درجه میخورد الان دوسه روزیه نه شیر خودم میخوره نه شیر خشک نا برگردم شیر خودم بهش بدم از ۷ صبح که بهش شیر بدم تا دوتیم سه که بیام شیر خودم بهش بدم در عوض صبحانه فرنی و نهار سوپ و چیزهای دیگه میخوره چکارش کنم شیر بخوره اگه نخوره براش مشکل پیش میاد

سلام خانم دکتر عزیز.دختر من دوسال و 2ماهش متاسفانه رشد قدی خوبی نداره قدش80 و وزنش 11کیلو تا یکماه پیش که بردمش دکتر بود.اشتهاه غذا نداره متخصص تغذیه بردم بهش ویتان داد.ولی تاثیری نداشت.برای رشد قدیش چی بدم بخوره نگران قد و وزنشم.ممنون

سلام خانم دکتر خسته نباشیدمن دختر سه سالو نیمه ای دارم که وزن 12 کیلو دارد وقد 94 به شدت کم غذا بوده وروزی چند لقمه  بیشترنمیخورد وزن تولدش 2500بوده چند بار دکتر بردم اما همش بینتیجه بود میخواستم ازتون برنامه ی غذایی بگیرم میشه لطف کنید ویه برنامه غذایی برای دخترم بدید 

2706