2733
2739
عنوان

خسته شدم

103 بازدید | 8 پست

خسته شدم دیگه ازینکه وقتی تو جمع میشینم نمیتونم با کسی حرف بزنم کاش منم برون گرا بودم کاش انقد خجالتی نبودم کاش مث بقیه دوست صمیمی داشتم که هر دقیقه باش بیرون بودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شروع کن حرف بزنی حتی چرت و پرتم گفتی اصلا حرص نخور فقط حرف بزن شوخی کن بخند حرف بزن سوال بپرس حتی اگ سوال چرتی بود تو چشمای شخص دقیق ذل بزن مث دیوونه ها انگار ک میخوای بخوریش جوری ک طرف خجالت بکشه بلند بخند با مردا شوخی کن نه شوخی زشت یا راجب سیاست حرف بزن 

اینارو روانشناس خیلی شیک و زیبا تو چند جلسه میگ بهت ولی فقط همیناس پرووو باش حتی اگه بگن سبک و جلف ...کم کم ک بگذره آروم میشی با سیاست و با وقار میشی میاد دستت چکار کنی چی بگی محکم و قوی حرف می زنی حرفای کوتاه و قوی...فقط زل بزن ب یارو

🖤🦢 𝑰 𝒘𝒊𝒔𝒉 𝑰 𝒅𝒆𝒔𝒆𝒓𝒗𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒆 

درون گرایی خیلی بده درمانش کن. وگرنه نه عذاب میکشی.   تو همه جای زندگیت ضربه میخوری.   خیلی ها ازت فاصله میگیرن چون یه عده فک میکنن مغروری یه عده فک میکنن افسرده ای.  یه عده هم فک میکنن خنگی.  

2738