2737
2734
عنوان

سـلامت زندگـــی کنیـــم

| مشاهده متن کامل بحث + 71882 بازدید | 4491 پست

سلام خسته نباشی خانوم دکتر

من هفته29بارداریم وزن بچمم1300هس واحتمالا زایمان زودرس داشته باشم میخوام بدونم چه کنم وچی بخورم که بچم وزنش بالابره؟خیلیامیگن باخوردن دلستروبستنی بچه وزن میگیره؟آیاخوردن بادام زمینی میتونه مفیدباشه؟

خداجوونم مراقب عشقم باش💝خدایاشکرت بخاطرهمه چی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من قدم 153 ،وزنم 62.تو ناحیه ران و باسن چاقم البته شکم هم دارمم ولی بیشتر تو این ناحیه چاقم .اصلا باشگاه رو دوس ندارم ولی در روز 1ساعت و نیم پیاده روی میرم تو رو خدا کمکم کنید میخوام 1 سال دیگه حامله بشم .میخوام وزن کم کنم 

صبحانه همیشه کامل میخورم (2کف دست نون حالا یا با پنیر یا یه دونه تخم مرغ)

ناهار هم خیلی مختصر

شام هم میوه 95 درصد مواقع 

لطفااااا کمکم کنید

2731

یک کانال جذاب و سرگرم کننده، تربیتی، روانشناسی، تغذیه، قصه شب، کلیپ های کودکانه و شعر و داستان و ... برای مامان های خوب و بچه های گلشون  می تونید از  اینجا عضو بشید. سپاسگزار   

مشاور تربیتی و رفتاری کودکان / کودکان امروز، والدین فردا
2738

سلام وقتتون بخیر.  پسرم 18 ماهشه شیرمو میخوره البته خیلی کم میخوره به چربیه شیرم که میرسه دیگه نمیخوره غذا کم میخوره وزنم هم 95 شده قدم 170 هست استخوان بندیم هم درشته  دیسک کمر هم گرفتم نمیتونم باشگاه برم قبل بارداری باشگاه میرفتم فعالیت شدید داشتم البته کم کاری تیروئید هم دارم وزنم پایین نمیومد الانم که اصلا کم نمیکنم مشاور تغذیه رفتم گفته  لبنیات و میوه زیاد بخور (دیروز رفتماااا 😁).  لووترکسین ایرانی میخوردم تو وزنم اصلا تغییری ایجاد نشده.  میشه شما هم راهنماییم کنین که چیکار باید بکنم؟ 

سلام

وقتتون بخیر

عذر میخوام من 57 کیلو وزن دارم

157 قدمه

و 30 ساله هستم

همه ی چربی های بدنم زیر سینه ها و شکمم جمع میشه

و پاهام لاغر هستن میشه بهم بگیر از چه راهی میتونم چربی های شکمم رو از بین ببرم؟ 

2706