2733
2734
عنوان

خرید اسباب بازیهای برند مثل تولو یا پلی گرو و لباس بچه مادرکر از دبی

| مشاهده متن کامل بحث + 15681 بازدید | 17 پست
سلام عزیزم ، ببین به نظر من اگه میخوای مارک خاصی خرید کنی تو همه فروشگاه ها یک قیمته و زیاد از این فروشگاه به اون فروشگاه نکن . دبی مال از همه بزرگتره و تقریبا همه برند ها را داره قیمت ها که در حالت عادی هم نصف ایرانه و تو فستیوالا که دیگه عالی میشه ، تو همه مال ها یک baby shop هست که کارترز و بقیه مارکهایی که ما میشناسیم را داره ، مادر کر هم همه جا نمایندگی داره که دبی مال و امارات مال از همه بهترن . به نظر من بیخود وقتت را واسه سیتی سنتر نذار چون خیلی بد شده ، تو دبی مال یک قسمت فروشگاه ها همه بچه گونه دارن!!! تو همه فروشگاه ها سر بزن و بگو جنسای حراجی تون را میخوام جنسای مارکدار تو حراج ارزون میشن و واقعا مرگ ندارن مثلا پولو بربری و کاچارل . چیکو اونجا جنسای اصله و خیلی خوبه ، بادی ها و زیر پوش های مادر کر هم خیلی خوبن ببخش که اینقدر بی نظم جواب دادم . اینا فعلا به ذهنم رسید اگه سوالی داشتی بپرس در خدمتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘